reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Serio, serio :)
Jakby co spora wyprzedaż na smyk.pl jest :) może któraś z Was zainteresuje.
jpdl to mnie przestraszylas ;) U mnie w rodzinie i wszystkie kolezanki tak w 7 miesiacy juz napewno kolo dychy mialy inne newet wiecej ;) Ale to co nie masz apetytu czy tak bardzo sie pilnujesz? U mnie poczatki ciazy to bylo duzo jedzenia ;) Terez jem normalnie, jak kiedys. I skad ta cukrzyca u ciebie? A n iedlugo tlusty czwartek 😍 😍 😍
 
Kurde ja złego słowa na cc nie powiem. Noe bolalo mnie nic. Przed wkłuciem smarowali mi tam jakims znieczuleniem. Wstałam 6 godzin po, poszlam z polozna pod prysznic a następnego dnia normalnie funkcjonowałam
No i wlasnie takich wpisow szukalam ;) Dziekuje - 18.stycznia mam wizyte i bede rozmawiac z moim lekarzem. Kurcze z tym od in vitro Gametowym moglam wszystko zrobic a tego nie jestem taka pewna ;)
 
Tutaj raczej miałam na myśli rozpruty brzuch 😂😂😂 a połóg ma każda po porodzie. Ja nigdy mocno nie krwawilam ale po tygodniu jakiś ślad krwi jeszcze się utrzymywał.
Chyba jej to nie przeszkadzalo - i ja jej wierze bo ja znam ;) Swoja droga dziewczyny jaka ona jest zakochana w swoim mezu i to po 15 latach. Zawsze ja za to podziwaialam chociaz ja nie chciala bym byc tak uzalezniona emocjonalnie od meza ;)
 
Cześć dziewczynki dzisiaj odebrałam badanie Combsa i nie wykryto przeciwciał wiec mogę liczyć na immunoglobuline ?? Czy to jest wlew jak kroplówka czy zastrzyk?
Wczoraj czułam wyraźniejsze „bąbelki” i jestem już spokojniejsza i przeszczęśliwa ❤️❤️❤️ Dzisiaj kurier przywiezie wózek ❤️❤️ Ale ja w pracy do 18 wiec nawet nie zobaczę i wędruje na strych 😂 na 19 mam wizytę i beee podglądać małą wojowniczkę nasza ❤️❤️
Coraz częściej dokucza mi kręgosłup, ścinają mnie normalnie skurcze między łopatkami i w pośladki 🥺
 
jpdl to mnie przestraszylas ;) U mnie w rodzinie i wszystkie kolezanki tak w 7 miesiacy juz napewno kolo dychy mialy inne newet wiecej ;) Ale to co nie masz apetytu czy tak bardzo sie pilnujesz? U mnie poczatki ciazy to bylo duzo jedzenia ;) Terez jem normalnie, jak kiedys. I skad ta cukrzyca u ciebie? A n iedlugo tlusty czwartek 😍 😍 😍
U mnie narazie 5 miesiąc i tez przytyłam 4 kg ale jestem jeszcze przed krzywa cukrowa i już się boje. Mam nadzieje ze nic nie wyjdzie i ominą mnie kolejne igły 🥺🥺
 
Cześć dziewczynki dzisiaj odebrałam badanie Combsa i nie wykryto przeciwciał wiec mogę liczyć na immunoglobuline ?? Czy to jest wlew jak kroplówka czy zastrzyk?
Wczoraj czułam wyraźniejsze „bąbelki” i jestem już spokojniejsza i przeszczęśliwa ❤️❤️❤️ Dzisiaj kurier przywiezie wózek ❤️❤️ Ale ja w pracy do 18 wiec nawet nie zobaczę i wędruje na strych 😂 na 19 mam wizytę i beee podglądać małą wojowniczkę nasza ❤️❤️
Coraz częściej dokucza mi kręgosłup, ścinają mnie normalnie skurcze między łopatkami i w pośladki 🥺
Jezuuuu ja nie mialam takiego badania? to jest obowiazkowe? Moze moj lekarz cos przeoczyl? To ja jeszcze nie mam wozka ;) W przyszlym tygodnie chce skompletowac torbe do szpitala. Ja nie moge ostatnio spac i taka bylam czoraj spieta tymi cesarkami, porodami ze Łukasz mnie wzial do samochodu i pojechalismy do szpitala o_O 😂 🤪 U nas napadalo sniegu. A on chcial sprawdzic jak dlugo nam zajmuje dojazd do szpitala. I wiecie ze mnie to troche uspokoilo ;) Smiesznie bylo bo bo to juz kolo 24 bylo. On mowi zee to byla tylko taka jazda probna i ze musimy sie jeszcze przejechac tak kolo godziny 16 - tej. No z zegarkiem w reku wyszlo namniecale 20 minut. Ale jak przyjechalismy to spalam jak dziecko. Tak napoczatku to sa takie babelki chociaz ja to czulam bardziej jak takie muskanie. Mnie tez juz kregoslup nawala jak za dlugo stoje a z koleji posladki jak za dlugo siedze ;) To pochwal sie jak bedziesz po wizycie ;)
 
Cześć dziewczynki dzisiaj odebrałam badanie Combsa i nie wykryto przeciwciał wiec mogę liczyć na immunoglobuline ?? Czy to jest wlew jak kroplówka czy zastrzyk?
Wczoraj czułam wyraźniejsze „bąbelki” i jestem już spokojniejsza i przeszczęśliwa [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Dzisiaj kurier przywiezie wózek [emoji3590][emoji3590] Ale ja w pracy do 18 wiec nawet nie zobaczę i wędruje na strych [emoji23] na 19 mam wizytę i beee podglądać małą wojowniczkę nasza [emoji3590][emoji3590]
Coraz częściej dokucza mi kręgosłup, ścinają mnie normalnie skurcze między łopatkami i w pośladki [emoji3064]
[emoji848][emoji848][emoji848]
Czemu immunoglobuline? Jak nie masz przeciwcial to znaczy, ze wyszla negatywna i nic sie z tym nie robi. Tylko w przypadku pozytywnego wyniku sa dalsze dzialania jesli sie nie myle.
 
reklama
[emoji848][emoji848][emoji848]
Czemu immunoglobuline? Jak nie masz przeciwcial to znaczy, ze wyszla negatywna i nic sie z tym nie robi. Tylko w przypadku pozytywnego wyniku sa dalsze dzialania jesli sie nie myle.
Mam grupę krwi ujemna a mąż dodatnia czyli jeśli dziecko ma po mężu dodatnia to będzie konflikt serologiczny. Jeśli wyszłyby przeciwciała to za późno na profilaktykę i immunoglobulina nie przysługuje bo już mój organizm wytwarza przeciwciała przeciw dziecku. Immunoglobuline podaje się tez przy krwawieniu bądź poronieniu
 

Załączniki

  • 3A066E3A-CAAE-4FA6-9BB6-91C5BA19C5A2.png
    3A066E3A-CAAE-4FA6-9BB6-91C5BA19C5A2.png
    262,9 KB · Wyświetleń: 43
Do góry