reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny od ktorego miesiaca mozna nosic dziecko w takich jakby chustach - nosidełkach? Macie jakies wyprobowane takie na niemowlaki? Widzialam chyba ze Ula Pedantula nosila juz takie nowo - narodzone? Tez bardzo takie cos chce ;)
W chuście od pierwszych tygodni życia, a w nosidle coś mi się zdaje, że dopiero wtedy kiedy dziecko samodzielnie siedzi?
Będziesz próbowała chustowac? Ja spróbuję 😉
 
reklama
W chuście możesz od urodzenia, ale musisz umieć to dobrze zawiązać minn podwinąć dziecku miednicę. Polecam doradcę chustonoszenie bo na początku to jest trudne
 
No wlasnie chodzi mi o chuste tak zebym mogla z mała schodzic sobie bezpiecznie po schodach na doł do kuchni - caly czas mysle ze u nas w domu to bedzie problem. No bo sypialnia, pokoik małej i lazienka wszystko na gorze i tam spedzam najwiecej czasu a jednak do kuchni musze schodzic na doł no i zeby z domu wyjsc tez musze zejsc ;) Dziewczyny a kiedy poszlyscie pierwszy raz na spacer?
Jak Kubuś miał 5 dni :)
 
Będziesz w nocy wstawac i siadac na fotel?
A czemu nie na lezaco?[emoji4]
Ja tylko fotel, jak miałam karmić na leżąco to mnie wszystko bolało, czasem musiałam się przemoc ale nie byłam szczęśliwa. Dodatkowo synek śpi u siebie i tam tez mam fotel. A to mój książę 🥰 nie chce spać w dzień a w nocy coraz częściej się budzi - boziu niech wrócą te cudne nocki ze budził się co 3h teraz nie zdarze zasnąć a on już chce cycka...
Skończyliśmy 3 miesiące w święta 🥰
 

Załączniki

  • 59F65A10-F529-4CD1-ACF9-2B29D23D452D.jpeg
    59F65A10-F529-4CD1-ACF9-2B29D23D452D.jpeg
    743,5 KB · Wyświetleń: 78
W chuście od pierwszych tygodni życia, a w nosidle coś mi się zdaje, że dopiero wtedy kiedy dziecko samodzielnie siedzi?
Będziesz próbowała chustowac? Ja spróbuję 😉
No nareszcie jestes - a wczoraj mialam cie wywolywac. Kobieta jak ja z zakupami poszalalm ;) Zostaly mi do kupienia dla siebie koszule do karmienia biustonosze i te wszystko wklady poporodowe no i wozka nie mam :) TAAAAKKK bardzo mi sie to podoba i napewno sprobuje - juz ogladalam jakies filmikii ale musze sie jeszcze doszkolic ;) Mega sprawa - prawda? Chce tez zeby Łukasz sprobowal ;)
 
Hej dziewczyny, od dawna was podczutuje z zza krzaków, chuste przerabiałam i polecam. Możesz w niej nosić od urodzenia do 15kg, ale musisz umieć to dobrze zrobić - minn podwinąć dziecku miednicę. Korzystałam z doradcy chustonoszenia bo bałam sie wiązać z YT 😊 Fajne są chusty little frog mam dwie jedna moja druga męża (różna dlugosc)
 
reklama
No i wlasnie o to mi chodzilo zeby jak najszybciej - a potrafilas tak chodzic po schodach?
Ja na drugi dzień po porodzie czułam się dobrze i mogłam wszystko robić.
Krocze czyli jakieś ciągnięcie i opuchlizna ok 3tyg dawały mi w kość, ale nie na tyle by np nie wyjść na spacer 🙂 urodziłam 17.50 a 21 byłam sama pod prysznicem, miałam mega kijowe łóżka na porodówce bo były wysokie na wajchę a nie na pilota i musiałam zeskakiwać i wskakiwać co przy niemowlaku i uczuciu, że masz poharatane tam na dole nie jest zbyt fajne.
Ja rodziłam sama i byłam w szpitalu sama więc jak na drugą dobę wyszlam i mąż został z Kubusiem, a ja poszłam pod prysznic i spakan w swoim wygodnym łóżku to już było cudownie 😛
Więc tu na pewno dużo zależy od samopoczucia kobiety po porodzie, no ale ja nie mogę narzekać na połóg.
Za to poród to był dramat, krótki ale dramat, zrobiłam taki cyrk tam, że chyba wisiali moje zdjęcie jako największej panikary roku :-D lekarka przy porodzie powiedziała, że jeszcze raz ja kopnę i będę sama rodzić 😅
 
Do góry