reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

tez to zauwazylam - denerwuje mnie jej mimika twarzy no i nie wiem czemu dalej ja ogladam hehehehe nie moge ostatnio znalezc ikonek w komentarzach i dlatego ciagle hehehuje ale ten dom ma wypasiony no i nie zapominaj o tym ze sama ksiazki napisala dla dzieci ;) A i Grzeniu moim zdaniem tez jakos tak zdziadzial ;)
Ja tez nie wiem czemu to ogladam.Dom mi sie nie podoba jakos krzywo postawiony-no ale za polowe ceny to i moze byc krzywy.
Ciekawa jestem gdyby miala normalna prace i zero pomocy od tesciowej to czy by pisala kdiazki i prowadzila kanal.A tak to wielka gospodyni i bizneslomen😉
Ja w Wawie sama z mezem,rodzice moi 200km stad,tesciy ponad 400km.Poza tym naz pracuje 10godzin piatek swiatek i nigdy zdalnej nie bedzie mial.Ciekawe czy to by ogarnela😅
 
reklama
Ja tez nie wiem czemu to ogladam.Dom mi sie nie podoba jakos krzywo postawiony-no ale za polowe ceny to i moze byc krzywy.
Ciekawa jestem gdyby miala normalna prace i zero pomocy od tesciowej to czy by pisala kdiazki i prowadzila kanal.A tak to wielka gospodyni i bizneslomen😉
Ja w Wawie sama z mezem,rodzice moi 200km stad,tesciy ponad 400km.Poza tym naz pracuje 10godzin piatek swiatek i nigdy zdalnej nie bedzie mial.Ciekawe czy to by ogarnela😅
Tak i ciagle robie z niej taka ogarnieta w takich meskich robotkach. Tu plandeki kupuje, tam ciagnik napwai hehehe Oni sie caly czas wypieraja ze znali sie wczesniej. Juz na samych subskybcjach zarabia krocie wiec mysle ze ona tam ma kogos do pomocy, sprzatania itd
 
A doświadczone mamusie może mi coś podpowiecie jeśli chodzi o problemy skórne u dzieci- Kuba ma już z 1.5 miesiąca liszaje. Najpierw był jeden między uchem a policzkiem, a teraz jeszcze 2 na brzuchu i jeden na rączce. I tak- pediatra widziała, mówiła że mało nasilone, najpierw smarowalam olejkiem migdałowym 100% aby spróbować naturalnie, ale w zasadzie bez zmian. Później Pharmaceris emotopic bo ma dobry skład i i opinie, to znów z polecenia pediatry. 2tyg poprawa i znów zaognienie. I o co kaman. Unikam w diecie czekolady, bo raz zauważyłam że po zjedzeniu 3 kostek i ciasteczka z czekoladą zmiany były bardziej czerwone, ale ja jestem sceptyczna co do wpływu jedzenia na problemy skórne czy brzuszków dziecka. No ale ok, kakao unikam.
Z waszego doświadczenia co pomaga? Mamy też na główce suchą skórę- wcześniej ciemieniucha wyleczona, a teraz takie hmm jakby też pod palcem ma szorstkie na główce.
Jak nam się nie poprawi to w przyszłym tygodniu wizyta u lekarza i jakaś maść ze sterydem na 3 dni.
Poza tym nie używam więcej kosmetyków dla dziecka, kapie w samej wodzie, włoski myejmy szamponem z babydream rossmanowskim.
Mam córkę z azs i prawda jest taka,że musisz szukać i sprawdzać kosmetyki co Twojemu dziecku pasuje,a nie co lekarz poleca bo jest na topie. U nas sprawdzily sie kosmetyki dermedic baby. Na swędzenie bioderma sos spray. Ciemieniucha moze wracać u nas dopiero w 7 mcu życia wyszła i walczylam strasznie bo nic nie pomagalo az wkoncu znalazlam to. Screenshot_20210106-090355_Samsung Internet.jpg
 
Dziewczyny od ktorego miesiaca mozna nosic dziecko w takich jakby chustach - nosidełkach? Macie jakies wyprobowane takie na niemowlaki? Widzialam chyba ze Ula Pedantula nosila juz takie nowo - narodzone? Tez bardzo takie cos chce ;)
 
Dziewczyny od ktorego miesiaca mozna nosic dziecko w takich jakby chustach - nosidełkach? Macie jakies wyprobowane takie na niemowlaki? Widzialam chyba ze Ula Pedantula nosila juz takie nowo - narodzone? Tez bardzo takie cos chce ;)
W chuscie to malenkie można ale w nosidelku juz nie od któregoś miesiąca ale nie chce cie w błąd wprowadzac
 
Dziewczyny od ktorego miesiaca mozna nosic dziecko w takich jakby chustach - nosidełkach? Macie jakies wyprobowane takie na niemowlaki? Widzialam chyba ze Ula Pedantula nosila juz takie nowo - narodzone? Tez bardzo takie cos chce ;)
W chuscie mozna noworodka nawet, w nosidlach dopiwro dzieci ok polroczne.
Ja chusty nie mialam przy żadnym z dzieci.
 
reklama
W chuscie to malenkie można ale w nosidelku juz nie od któregoś miesiąca ale nie chce cie w błąd wprowadzac
No wlasnie chodzi mi o chuste tak zebym mogla z mała schodzic sobie bezpiecznie po schodach na doł do kuchni - caly czas mysle ze u nas w domu to bedzie problem. No bo sypialnia, pokoik małej i lazienka wszystko na gorze i tam spedzam najwiecej czasu a jednak do kuchni musze schodzic na doł no i zeby z domu wyjsc tez musze zejsc ;) Dziewczyny a kiedy poszlyscie pierwszy raz na spacer?
 
Do góry