reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

cześć :-) Nie było mnie troszke, ale juz postaram sie byc na bieżąco. Byliśmy też 3 dni nad morzem. Cudnie było :-) Adriankowi chyba też się podobało, bo skakał w brzusiu jak szalony :-D

Misia kciuki &&&&&&&&&&&&&&
milia ale masz malusi brzuszek jak na ten tydzień. A na budyń narobiłaś ochoty :-) a są już jagody? bo ja jeszcze nie widziałam.
Za to czereśni się objadłam nad morzem, bo takie były ładne - duze i słodziusie.
hola współczuję tych opuchlizn.

Dziewczyny czy Wy jak chodzicie to Wam się brzuch robi wtedy twardszy?
Mój teraz tak wyskoczył tzn. tak szybko urósł w ciągu tygodnia - dwóch. I jak siedzę czy leżę to jest miękki, ale jak chodzę to jest tak jakby troszkę wyżej i twardszy. Nie wiem czy to normalne. Siostra moja urodziła w 28tc i mnie juz straszy, ze to skurcze. Mnie nic nie boli. Wizytę mam 4 lipca.
 
reklama
Millia ciekawa jest ta niania z detectorem i cena tez fajna :tak:
Ja chyba jednak bede potrzebowac taki sprzet dodatkowo z ekranem bo pokój małego bedzie na parterze a my wiekszosc czasu u gory przebywamy, drugie łózeczko bede tez miec w sypialni na pietrze ale jak maly bedzie u siebie to tez bym chciala go widziec...ehhh juz zaczyna mnie to martwic ..
 
Oska...sa już jagody, mój tato dziś mi zrobil taka cudowna niespodzianke:-) i caly litrowy sloik mi przywiozl:tak: pyszności...co do czereśni, to tez dziewczyny mi smaka narobily, ale jak zjadłam prawie pol kilo to mnie bolał zoladek...
co do twardnienia brzucha to ja mam tak samo jak ty...tez jak leze to jest ok a później jak trochę poszwedam się po domu to tez mi twardnieje...no i nic mnie nie boli, ale brzuch twardy...
lekarz dal mi na to nospe, ale wrazenie mam takie, ze nic mi to nie pomaga i ciagle jest tak samo...
mój dr powiedział, ze to stawiajaca się macica...

Adus...ja teraz się będę przeprowadzala do mieszkania, wiec mysle, ze mogę odpuscic sobie ten monitor, ale masz racje jeżeli masz dom pietrowy to się przyda...polecam ten, bo czytałam , ze jest dobry... http://allegro.pl/angelcare-ac1100-monitor-oddechu-3w1-2-lata-gwar-i3317122652.html
 
Ostatnia edycja:
Oskaa ja też tak mam z brzuchem, jak siedzę lub leżę to jest miękki a jak wstaję i chodzę to jest twardy. Lekarz powiedział mi że to nie jest nic złego bo jak mu pokazałam o co chodzi to naciskał mi lekko na górę brzucha i był on miękki więc powiedział że jak jest od góry jak naciskasz miękki to jest ok. Pytałam się kilku osób i one miały tak samo więc się nie stresuję.
Jak się czułaś w te upały nad morzem? Ja niestety nie daję rady w taką pogodę:-(
 
Ostatnia edycja:
No mam nadzieję, ze z tym brzuchem ok. Czekam na wizytę.
Madzialenak nad morzem cudnie. Ja kocham morze!!! Chciałabym mieszkać nad morzem. Cały dzień siedziałabym na plaży :-) Ten klimat jest piękny - mewy, szum morza, piaseczek... mmm :-)
Tam pożyczyliśmy sobie taki kosz, więc siedziałam w cieniu, tylko nózki opalałam.
 
Misia twoja Lidka z wagą to już prawie 3 miesięczny bobas. Dobrze, że idziesz pod obserwację.

Dałyście mi klina teraz z tym twardniejącym brzuchem, muszę przyczaić czy u mnie też tak jest.
 
reklama
madzialenak...no to mi tez zamieszalas w glowce:-D mój brzuch na dole jest twardszy a na gorze jest mięciutki:tak: to by wychodzilo, ze jest ok ze mna:confused2: o dzizasss...to ja już nie wiem... poki nie boli jak na @ to staram się nie przejmować...
 
Do góry