reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lawendowy w Invikcie tez Ci pewnie zrobia kolposkopie w znieczuleniu ogolnym tylko ze takim krotkim.. Ja tez bym zrezygnowala z Klinicznej po tym co o niej juz usluszalam..
3 lipca bedziemy z Tobą myslami, bedzie wszystko dobrze i moze przekonasz sie spowrotem do Invikty przy okazji tego zabiegu

Aduś, miałaś rację, przekonałam się po raz enty, żeby Inviktę należy omijać szerokim łukiem.
I żeby nie było, że nie chciałam, że nie próbowałam. Pojechałam osobiście, żeby wypytać się dokładnie o kolposkopię,
czy pobierają również wycinek i czy nie muszę dodatkowych badań zrobić, ale w rejestracji potraktowano mnie w taki sposób, że poczułam się jak intruz. Gdybym ja u siebie w pracy, odezwała się w taki sposób i takim tonem, to już dawno bym nie pracowała.
 
reklama
Lawendowy przykro mi że Cie tak potraktowano, niestety mi tez pare razy zdarzylo sie trafic na kogos nie milego w Invikcie zanim mnie tam juz dobrze wszyscy znali ale poradzilam z tym też sobie. Mimo tego i faktu iz zostawilismy tam masę pieniedzy nie powiem nigdy zlego słowa na Invikte gdyż dzięki nim i własnemu uporowi mam moje największe szczęście pod sercem.
Czy zdecydowalas sie na inny szpital gdzie Ci zrobia kolposkopie? Moze szpital Wojewódzki?
 
Lawendowy Sen no coś Ty, dziwne że w tych czasach nie ma się szacunku do Klienta/pacjenta i do w prywatnej klinice :szok:Załatwiłaś coś w u nich?

Miliaa ja tylko powtarzam co mi mój doktor powiedział, wg niego jest wszystko w porządku i ja mu wierzę :tak:
 
Aduś, obdzwoniłam dzisiaj kilka gabinetów prywatnych. W większości robią samą kolposkopię. W Gameciei w Invikcie pobierają również wycinek do badań histopat. Po dodzwonieniu się do gabinetu lek, okazało się, że rozmawiam z samym lekarzem. Powiedział mi, że on tylko robi samą kolposkopię i w razie, jak coś zobaczy to i tak kieruje do szpitala na odział, bo pobranie wycinka jest bolesne. Więc nie ma co kombinować. Bo w razie pożaru to i tak trafię na oddział. A z dwojga złego, to chyba wole Kliniczna od Wojewódzkiego.
 
Lawendowy Sen wiem, wiem:tak:przeczytałam wczorajszego Twojego posta, no trudno, następnym razem spotkamy się w większym gronie :-) Tak pamiętam, że w Klifie, bardzo się cieszę, że mam tak blisko;-)
 
Dziewczyny z tym twardym brzuchem to ja wypytalam moja dr o wszystko. Tak wiec napiecie brzucha, ktore jest nieprzyjemne, wrecz bolesne, takie przy ktorym brzuch jest tak napiety ze ciezko sie wyprostowac - to jest to stawianie sie macicy.

Pamietajcie, ze macica cwiczy przed porodem i takie skurcze nawet bolesne ale sporadyczne sa normalne.

Ja juz mialam braxtona hicksa - to jest nie do pomylenia ze zwyklym twardnieniem.
 
reklama
Dziewczyny z tym twardym brzuchem to ja wypytalam moja dr o wszystko. Tak wiec napiecie brzucha, ktore jest nieprzyjemne, wrecz bolesne, takie przy ktorym brzuch jest tak napiety ze ciezko sie wyprostowac - to jest to stawianie sie macicy.

Pamietajcie, ze macica cwiczy przed porodem i takie skurcze nawet bolesne ale sporadyczne sa normalne.

Ja juz mialam braxtona hicksa - to jest nie do pomylenia ze zwyklym twardnieniem.
 
Do góry