reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej, ja juz jestem po wizycie, wszystko ok te klucia sa normalne i nie maja nic wspolnego ze skracaniem sie szyjki. Szyjka trzyma i jest dluga na cztery cm , zamknieta. A co do opryszczki to poki dzidzius jest w brzuchu to nic mu nie grozi, ale po porodzie trzeba ba rdzo uwazac. Pozdrawiam i dziekuje a kciuki:)
 
reklama
Kate uff dobre wiadomości, szyjka długaśna. Tak trzymać, a jak maleństwo wagowo?
Budyń mniam, chyba mi dupę rozerwie.
Ja jutro lecę na wizytę, bardzo mnie ciekawi ile mały przybrał na wadze.
 
Kate wiedzialam ze wszystko bedzie ok :tak:teraz napewno bedziesz spokojniejsza no i dobra wiadomosc ze klucia sa nie grozne :tak:
Sony to jutro kciuki za Ciebie, Pawełek napewno urósł juz sporo.
Ja na wizyte dopiero w piątek, tak sie boje jak szew trzyma ... juz 4 tyg lezenia... zauwazylam jednak że3 brzuch mi twardnieje duzo rzadziej, mam nadzieje że to tez pomoże..
 

Kate
...super wiadomości!! wiedziałam, ze takie będą:tak: jest się z czego cieszyc kochana!:tak: no to u mnie tez te klucia może niczego zlego nie oznaczają...no nic, ja musze czekac do czwartku:-(

Budyń mniam, chyba mi dupę rozerwie
buahahahahaha....:-D:-D:-D mnie już rozerwalo;-) jeszcze maz spaghetti zrobil...rozwaliłam się na lozku, otworzyłam okno i zaczely się moje cierpienia...


jakby se ktoś chciał poczytać, nawet fajny blog... Pamiętnik Mamy …
 
Od jutra szpital. Będą Małą obserwować i jak się coś zacznie dziaćm, robić szybko cesarkę. Doktór wolałby zaczekać do przyszłego tygodnia z cięciem - ale wolą nie ryzykować, że coś się zadzieje z łożyskiem. Zobaczymy, co jutro powiedzą w szpitalu.
Na usg wyszło, że Lidka waży 4200... Ktg, przepływy i ilość wód płodowych super - ale łożysko wchodzi w 4 stadium. Zaczyna być niebezpiecznie.
 
Misia ale Lidka blyskawicznie rosnie! To dobrze ze beda was obserwowac, pewnie w tym tygodniu bedziesz miec cc , powodzenia!:tak:
 
Miliaa przeczytałam sporo pozytywnych opinii na temat monitora AC300 i chyba go kupię, nie potrzebuję niani ani rejestru video więc po co kupować te droższe. Powiedz czy Ty już zdecydowałaś się na jakiś konkretny model?
 
reklama
madzialenak...kochanie, ale nie będziesz miała niani przenośnej przy tym twoim zestawie...czyli np. nie wyjdziesz sobie na balkon czy taras, bo możesz nie uslyszec dzwieku...ja znalazłam taki ANGELCARE AC401 NIANIA+MONITOR ODDECHU DWIE PŁYTKI (3317452351) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i on ma nadajnik do pokoju dziecka
odbiornik dla rodziców
dwie płytki sensoryczne (czujniki ruchu - oddechu)
dwa zasilacze (jeden do nadajnika i jeden do odbiornika)
akumulatorki do odbiornika (4xAAA)
instrukcja w języku polskim gwarancja - 2 lata

chodzi mi o to, ze jest niania i detektor...a ty pokazalas tylko detektor...
 
Do góry