reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

używałam zarówno active baby i premium care i nie widzialam różnicy pod tym wzgledem. W active baby nie ma niestety zoltego/ niebieskiego paseczka. Kupke spieraj od razu czymkolwiek. Ja zamawiam przez internet większe paczki i wychodzi duzo taniej niż stacjonarnie.
W tych większych rozmiarach nie ma już w ogóle tego paska. Poza tym wydaje mi się on już niepotrzebny.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie z serii pampersowej:)
Jaś już dawno nie przemaka:), ale odkąd tak wierzga nóżkami w nocy, non stop przecieka kupą na plecach. Ten pampers się zwija przy tym wierzganiu, a że kupa płynna to wypływa. Czy pampy activ baby temu zaradzą? Jak tak to czy mają swoj biedrowy lub lidlowsko odpowiednik?
I jeszcze jedno pytanie. Czym wywabić plamę z kupy?
Kupe zapieraj od razu w zimnej wodzie, powinno schodzic bez peoblemu. Potem wrzucasz normalnie do pralki i u mnie sladow nie bylo.
Pampers premium i avtive niczym. Sie nie roznia wg mnie, tylko paskiem, ktory teraz active tez juz maja. Jesli chodzi o odpowiedniki to nie znam bo zawsze uzywamy tylko pampersow.
 
Dziewczyny mam pytanie z serii pampersowej:)
Jaś już dawno nie przemaka:), ale odkąd tak wierzga nóżkami w nocy, non stop przecieka kupą na plecach. Ten pampers się zwija przy tym wierzganiu, a że kupa płynna to wypływa. Czy pampy activ baby temu zaradzą? Jak tak to czy mają swoj biedrowy lub lidlowsko odpowiednik?
I jeszcze jedno pytanie. Czym wywabić plamę z kupy?
Od początku używam pampers activ i nigdy nic nie wyleciało, a kupy są różne. Kupiłam kiedyś dada premium i nie bylam zadowolona, owszem nic nie przeleciało, ale był szybciej pełny i śmierdział moczem. Czułam przez ubranie. W biedrze jak jest promo na pampersa to za 49 zl masz 90 szt np 4 bo ja już te używam. A 3to jeszcze wiecej sztuk jest. 50 gr za szt wychodzi. I tylko w biedrze kupuje orginalne pampersa,zawsze robie zapas bo wychodzi najtaniej.
 
Dziewczyny mam pytanie z serii pampersowej:)
Jaś już dawno nie przemaka:), ale odkąd tak wierzga nóżkami w nocy, non stop przecieka kupą na plecach. Ten pampers się zwija przy tym wierzganiu, a że kupa płynna to wypływa. Czy pampy activ baby temu zaradzą? Jak tak to czy mają swoj biedrowy lub lidlowsko odpowiednik?
I jeszcze jedno pytanie. Czym wywabić plamę z kupy?
Mi pomagało od razu zaprac szarym mydlem i schodziło a przy okazji prania się dopieralo. Znaczy jak trochę się podsuszy szlo do kosza na brudy [emoji6]
 
Dziewczyny mam pytanie z serii pampersowej:)
Jaś już dawno nie przemaka:), ale odkąd tak wierzga nóżkami w nocy, non stop przecieka kupą na plecach. Ten pampers się zwija przy tym wierzganiu, a że kupa płynna to wypływa. Czy pampy activ baby temu zaradzą? Jak tak to czy mają swoj biedrowy lub lidlowsko odpowiednik?
I jeszcze jedno pytanie. Czym wywabić plamę z kupy?
Mydelko beckerman jest super na kupy:)
 
używałam zarówno active baby i premium care i nie widzialam różnicy pod tym wzgledem. W active baby nie ma niestety zoltego/ niebieskiego paseczka. Kupke spieraj od razu czymkolwiek. Ja zamawiam przez internet większe paczki i wychodzi duzo taniej niż stacjonarnie.
Na allegro jest sklep panpers i u nich zamawiam. Pezesylka jest za free, czesto sa kupony-teraz 18 zl na zakupy u nich i maja bardzo czesto promocje
 
Dzięki dziewczyny. Ciuszki zapieram od razu, a plamy i tak zostają. Chyba Jasiu ma jakieś żrące kupy:D. Spróbuję z tym mydełkiem.
Używamy dady 3. Pasek mi nie potrzebny. Znalazłam próbkę ze szpitala tych activ, jak nie pomoże trzeba będzie kupić szelki:p:D
 
Dzięki dziewczyny. Ciuszki zapieram od razu, a plamy i tak zostają. Chyba Jasiu ma jakieś żrące kupy:D. Spróbuję z tym mydełkiem.
Używamy dady 3. Pasek mi nie potrzebny. Znalazłam próbkę ze szpitala tych activ, jak nie pomoże trzeba będzie kupić szelki:p:D
Mydelko jesr na prawde super bo tak to mi posranr z pralki wychodzily:laugh2: a to mydełko kilka zl kosztuje a jest mega i bardzo wydajne. Teraz tylko pody z zawartości przepieram pod kranem, snaruje mydelkiem, przetre delikatnie i do pralki.
Jestesmy po szczepieniu. Przybral tylko 800 gram przez 6 tygidni i pani dr zlecila morfologie z rozmazem i posiew moczu. Mowila zeby dokarmiac i to najlepiej na noc. Zobaczymy jak bedzie przybierać i jakie beda wyniki. Przez to znowu nie dostalismy pneumokokow ale to moze i lepiej
 
Mydelko jesr na prawde super bo tak to mi posranr z pralki wychodzily:laugh2: a to mydełko kilka zl kosztuje a jest mega i bardzo wydajne. Teraz tylko pody z zawartości przepieram pod kranem, snaruje mydelkiem, przetre delikatnie i do pralki.
Jestesmy po szczepieniu. Przybral tylko 800 gram przez 6 tygidni i pani dr zlecila morfologie z rozmazem i posiew moczu. Mowila zeby dokarmiac i to najlepiej na noc. Zobaczymy jak bedzie przybierać i jakie beda wyniki. Przez to znowu nie dostalismy pneumokokow ale to moze i lepiej
A jak Ty się czujesz?
 
reklama
Do góry