reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziś kończy 2 miesiące. A po tych szczepieniach jest strasznie marudny:( Już nie wiem co mam robić, leżeć nie, nosić nie, masować brzuszek też źle :hmm:. Aż mnie czyści ze stresu. Powiedzcie że jutro będzie lepiej:(.
A jestes pewna ze to po szczepieniu? My dzis tez mielismy ale Hubcio zachowuje sie normalnie. Moze boli go miejsce wklucia. Nie ma tam zaczerwuenionego albo opuchnietego? Ja bym mu zrobila oklad na to miejsce-łyżeczkę sody rozpuść w i teraz nie pamietam czy szklance czy pol wody. Bezpieczniej w szklance, daj na jakis gazik i przyloz.
A my zgodnie z zaleceniami probowalismy dokarmic mm. Help! On nie chce butli. Jak skonczyly sir spacery to i butli nie podajemy chyba ze ja gdzies idę tj. Wuzyta u dentysty raz na miesiac gdzes. Kozwa dziś probowalam wszystkich 5 butli-2 z dr beckersa czy jak mu tam, z odciagacza z canpolu, z aventu i taka ze szpitala ze smoczkiem nuka. Ja nie wien czy on czuje moje mleko czy jak ale masakra. Jutro dam mezowi butle to moze od niego wypije a jak nie to bede musiała jechać na swoich cycksch i zmusic go zeby wiecej jadl. Jak dalsm mu butle to smoczek z jednej strony na druga daje, nie pije, pluje, placze, tylko wyciagam cyca to ladnie je oczywiście piers
 
reklama
A jestes pewna ze to po szczepieniu? My dzis tez mielismy ale Hubcio zachowuje sie normalnie. Moze boli go miejsce wklucia. Nie ma tam zaczerwuenionego albo opuchnietego? Ja bym mu zrobila oklad na to miejsce-łyżeczkę sody rozpuść w i teraz nie pamietam czy szklance czy pol wody. Bezpieczniej w szklance, daj na jakis gazik i przyloz.
A my zgodnie z zaleceniami probowalismy dokarmic mm. Help! On nie chce butli. Jak skonczyly sir spacery to i butli nie podajemy chyba ze ja gdzies idę tj. Wuzyta u dentysty raz na miesiac gdzes. Kozwa dziś probowalam wszystkich 5 butli-2 z dr beckersa czy jak mu tam, z odciagacza z canpolu, z aventu i taka ze szpitala ze smoczkiem nuka. Ja nie wien czy on czuje moje mleko czy jak ale masakra. Jutro dam mezowi butle to moze od niego wypije a jak nie to bede musiała jechać na swoich cycksch i zmusic go zeby wiecej jadl. Jak dalsm mu butle to smoczek z jednej strony na druga daje, nie pije, pluje, placze, tylko wyciagam cyca to ladnie je oczywiście piers
Wiesz ja tez mam ten problem, dziecko nie chce butelki, jest wrzask przy probie podania, mimo, że kiedys chetnie jadła, teraz po prostu nie wie jak, ja dokarmiam snsem medeli a i z tym mamy problem ostatnio:( coś tam zje ale mniej niż wcześniej.
 
Oj Kochana, czytaj etykiety wędlin, pieczywa i innych produktów, bo w wielu z nich jest mleko. Podobno kozie produkty też trzeba wykluczyć :(. Na pocieszeni - ze słodyczy polecam krówki na mleku kokosowym z Rossmanna :)
No właśnie pytałam o to dr i powiedział, że nie musi być tak restrykcyjnie. Odstawić mleko i produkty mleczne, jagnięcinę i wołowinę. No właśnie, jak wołowinę, to krówki z rossmana też odpadają:rofl2:.
 
Dziękuję :)czyli mniej więcej zapamiętam że tyle co miesiąc musi być więcej o_O waga wyjściowa (dosłownie) mojej małej to 3020 teraz 4300 czyli wychodzi na to że jest w porządku :)

Mój głodomorek już 4700 :O pediatra tylko zapytała czy na piersi i ooo ładnie :p wspominałaś o zdjęciu, moje towarzyskie dziecko w odwiedzinach u kolegi zasnęło mu w leżaczku :-D
20181115_112920.jpg
 

Załączniki

  • 20181115_112920.jpg
    20181115_112920.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 548
A jestes pewna ze to po szczepieniu? My dzis tez mielismy ale Hubcio zachowuje sie normalnie. Moze boli go miejsce wklucia. Nie ma tam zaczerwuenionego albo opuchnietego? Ja bym mu zrobila oklad na to miejsce-łyżeczkę sody rozpuść w i teraz nie pamietam czy szklance czy pol wody. Bezpieczniej w szklance, daj na jakis gazik i przyloz.
A my zgodnie z zaleceniami probowalismy dokarmic mm. Help! On nie chce butli. Jak skonczyly sir spacery to i butli nie podajemy chyba ze ja gdzies idę tj. Wuzyta u dentysty raz na miesiac gdzes. Kozwa dziś probowalam wszystkich 5 butli-2 z dr beckersa czy jak mu tam, z odciagacza z canpolu, z aventu i taka ze szpitala ze smoczkiem nuka. Ja nie wien czy on czuje moje mleko czy jak ale masakra. Jutro dam mezowi butle to moze od niego wypije a jak nie to bede musiała jechać na swoich cycksch i zmusic go zeby wiecej jadl. Jak dalsm mu butle to smoczek z jednej strony na druga daje, nie pije, pluje, placze, tylko wyciagam cyca to ladnie je oczywiście piers
Może to też po wczorajszych naleśnikach z białym serem. Nie wiem, ale był dziś bardzo nieszczęśliwy:(. Zaczerwienienia ani opuchlizny nie ma, na wszelki wypadek posmarowałam mu altacetem. Gorączki też nie ma. Po wieczornej toalecie dostał cyca, zrobił 3 łyki i zasnął jak kamień.
 
Dziewczyny, moja Lena ma skończone 4 miesiące.Mój mąż od lat zmaga się z opryszczką. Dziś dziadostwo znów się pojawiło.. Co robić ? jak uchronić małą przed tym ?
 
reklama
Dziewczyny, moja Lena ma skończone 4 miesiące.Mój mąż od lat zmaga się z opryszczką. Dziś dziadostwo znów się pojawiło.. Co robić ? jak uchronić małą przed tym ?
Opryszczka jest niebezpieczna dla małych dzieci, ale jak zachowacie środki ostrożności to nic się nir stanie. Przede wszystkim niech ma zawsze naklejony plaster, nie całuje Małej. Po prostu nie może dojść do kontaktu. I często myć ręce. Bo bezwiednie może dotykać a potem dotyka córkę. Będzie dobrze.
 
Do góry