reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a co na wzdecia dla noworodka polecacie? Maz kupil espumisan ale on nie jest dozwolony w pierwszym miesiacu. A wczoraj Hubcia chyba strasznie meczyly wzdecia bo od 6 do 15 nie spal i strasznie plakal
Delicol jest typowo na kolki, nie wiem czy pomoże na wzdęcia, ale jest od urodzenia, więc możesz spróbować. Poza ty, może herbatka z kopru, działa wiatropędnie.
 
reklama
Tez czytałam przed porodem, ze jest tak jak piszesz, ale akurat u mnie okazało sie inaczej. Ja w szpitalu nie podawałam żadnych danych przychodni, położnej, itp. Dopiero po wyjściu zdecydowaliśmy gdzie zapiszemy Małego i Mąż udał sie bezposrednio tam z wypisem Syna ze szpitala, karta szczepien, ksiazeczka zdrowia.
O to jeszcze się nie spotkałam, wynika z tego że to zależy od szpitala :-)
 
zamierzam właśnie dać jej jedna szanse... wypytam co poleca i tak, jednym uchem wpuszczę a wypuszczę drugim te niepotrzebne farmazony. Ja kupiłam zestaw z canpol do pielęgnacji paznokci a o szczotce mówiła ze to nie ma być delikatna bo „mamusie krzywdy zrobić nie chcą” a taka... jak to oba określiła... „ z włosiem przypominającym żyłkę rybacka” :szok:
To racja taka jest potrzebna w razie problemów z ciemieniucha
 
@misis188 my od 10dz podawaliśmy sabsimplex z polecena pediatry to to samo co espumisan tylko bardziej skoncentrowane. Symetykon nie wchłania się do organizmu nic dziecku nie będzie.
 
zamierzam właśnie dać jej jedna szanse... wypytam co poleca i tak, jednym uchem wpuszczę a wypuszczę drugim te niepotrzebne farmazony. Ja kupiłam zestaw z canpol do pielęgnacji paznokci a o szczotce mówiła ze to nie ma być delikatna bo „mamusie krzywdy zrobić nie chcą” a taka... jak to oba określiła... „ z włosiem przypominającym żyłkę rybacka” :szok:

Też mam ten zestaw i szczoteczkę z miękkim włosem! Och Ja wyrodna, paskudna i najgorsza "madka" na całym globie :p nic nie dokupuj, bo po co? :-) zawsze możesz wysłać po porodzie męża do sklepu. Laktator też nowy kupisz, bo baba ma swoje teorie? :-D olej, nie zadreczaj się i tyle
 
reklama
No właśnie jak to jest? Czy położna musi być z tej przychodni do której się jest zapisanym? I gdzie najlepiej dziecko zapisać? Mam poleconego pediatrę ale 30 km od domu. A w okolicy nie znam lekarzy. I kiedy się dziecko zapisuje? Można przed porodem?
Dziecko po porodzie. Nie musisz ze swojej przychodni. Mozesz deklaracje odnośnie ppoloznej do 20 km wybrac. A w swojej przychodni tylko mowisz ze juz masz położna. Ja tak zrobilam. A dziecko zapisujesz do jakiego pediatry chcesz. Ty wybierasz moze byc nawet 50 km od domu [emoji6]
 
Do góry