reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jeśli chodzi o zapis dziecka do przychodni to musisz te dane placówki podać w szpitalu już. Tam pójdą dokumenty dziecka dot. szczepienia, więc musisz mieć to przygotowane. Także @gooossia17 częściowo ma rację, bo w przychodni dopełniasz formalnosci jak jest PESEL. Ale w szpitalu już musisz druczki wypełnić także warto być przygotowanym.
@Iskra_82
 
reklama
Jeśli chodzi o zapis dziecka do przychodni to musisz te dane placówki podać w szpitalu już. Tam pójdą dokumenty dziecka dot. szczepienia, więc musisz mieć to przygotowane. Także @gooossia17 częściowo ma rację, bo w przychodni dopełniasz formalnosci jak jest PESEL. Ale w szpitalu już musisz druczki wypełnić także warto być przygotowanym.
@Iskra_82

Oo faktycznie masz racje, zapomniałam, ze tak było. [emoji6]
 
Bardzo chętnie skorzystam... u niej nie wiem czego sie dowiem... dobrze ze jest to forum i internet :)
Ja bym baby wiecej do domu nie wpuscila .....
Albo za te 10 dni -ok
I zadała pytania
Jakie nożyczki sa odpowiednie
Co powinna miec takiego wspaniałego szczoteczka do wlosow......
Dlaczego Panie jest taka Su...ka
I takie tam ;)
My mamy szczoteczke do wlosow za 5 zł a nozyczki chico różowe :laugh2:
Mamy 8 m włosy na głowie i wszystkie palce ......
 
Jeśli chodzi o zapis dziecka do przychodni to musisz te dane placówki podać w szpitalu już. Tam pójdą dokumenty dziecka dot. szczepienia, więc musisz mieć to przygotowane. Także @gooossia17 częściowo ma rację, bo w przychodni dopełniasz formalnosci jak jest PESEL. Ale w szpitalu już musisz druczki wypełnić także warto być przygotowanym.
@Iskra_82

Tez czytałam przed porodem, ze jest tak jak piszesz, ale akurat u mnie okazało sie inaczej. Ja w szpitalu nie podawałam żadnych danych przychodni, położnej, itp. Dopiero po wyjściu zdecydowaliśmy gdzie zapiszemy Małego i Mąż udał sie bezposrednio tam z wypisem Syna ze szpitala, karta szczepien, ksiazeczka zdrowia.
 
Tez czytałam przed porodem, ze jest tak jak piszesz, ale akurat u mnie okazało sie inaczej. Ja w szpitalu nie podawałam żadnych danych przychodni, położnej, itp. Dopiero po wyjściu zdecydowaliśmy gdzie zapiszemy Małego i Mąż udał sie bezposrednio tam z wypisem Syna ze szpitala, karta szczepien, ksiazeczka zdrowia.
U mnie tak samo .
Jak sie macie ?
 
A dziekuje :). Juz sie chyba dotarliśmy i cieszymy wspolnie spedzanym czasem. Maly ladnie w nocy spi, w dzien tez jest calkiem grzeczny wiec narzekać nie mogę. Juz nie moge sie doczekac jak bedzie taki jak Twoja Córcia zeby mozna bylo sie z Nim bawic :)
No to super ze trafił Ci sie grzeczny egzemplarz. Jak dzieci zaczynaja byc takie kontaktowe to jest cos co mi roztapia serce ....
Mowie chodź do mamy ( jak siedzi na podłodze wystawia rączki w gore )
Raczkuje biega po domu ma chec wsadzic palec w każde gniazdko a jak mowisz nie wolno to sie patrzy i die smieje........
Potem jak podchodzi do zakazanych rzeczy to sie oglada czy patrzysz i jaka masz mine i z szyderczym usmiechem palec wedruje tam gdzie niby nie wolno.......
Wczoraj próbowała powtórzyć mama :D
IMG-20180827-WA0075.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20180827-WA0075.jpg
    IMG-20180827-WA0075.jpg
    128,1 KB · Wyświetleń: 457
zamierzam właśnie dać jej jedna szanse... wypytam co poleca i tak, jednym uchem wpuszczę a wypuszczę drugim te niepotrzebne farmazony. Ja kupiłam zestaw z canpol do pielęgnacji paznokci a o szczotce mówiła ze to nie ma być delikatna bo „mamusie krzywdy zrobić nie chcą” a taka... jak to oba określiła... „ z włosiem przypominającym żyłkę rybacka” :szok:
Tak taka twarda mam ja mam i miekka . Ja czesze twarda stary woli miękka :laugh2:
 
reklama
Nie, nie musi. Ja wybrałam z innego rejonu. Dziecko zapisujesz po porodzie. Najlepiej w momencie kiedy masz już pesel nadany, jeżeli nie to z aktem urodzenia [emoji6]
Jak nie zapiszesz dziecka od razu to nie dadza w szpitalu ksiazeczki zdrowia. Dopiero w momencie dostarczenia papierlu z przychodni ja wydaja. Pesel nie jest potrzebny
 
Do góry