reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No to super ze trafił Ci sie grzeczny egzemplarz. Jak dzieci zaczynaja byc takie kontaktowe to jest cos co mi roztapia serce ....
Mowie chodź do mamy ( jak siedzi na podłodze wystawia rączki w gore )
Raczkuje biega po domu ma chec wsadzic palec w każde gniazdko a jak mowisz nie wolno to sie patrzy i die smieje........
Potem jak podchodzi do zakazanych rzeczy to sie oglada czy patrzysz i jaka masz mine i z szyderczym usmiechem palec wedruje tam gdzie niby nie wolno.......
Wczoraj próbowała powtórzyć mama :DZobacz załącznik 892778
Piękne to było [emoji173] ja słyszałam to MAMA [emoji1] Oj uwielbiam te oczy gdy mowie niewolno i odrazu uśmiech na twarzy [emoji28]
 
reklama
@Ewunka to jest ta twarda? Na moje oko wygląda na miękką właśnie... i ona ma te żyłki rybackie? Już sama nie wiem jakiej szukać..
Tak to jest twarda bo mam tez miękka ...
Chyba ze ta Pani drucianą miała na myśli.......;)
Masz juz 1 wystarczy jak Ci bedzie źle czesac kupisz inna .
Ja wole twarda mąż miękka kazdy czesze ktora woli.....
 
Kochane, ja tak z doskoku, nie bylo mnie tu tydzien i chyba nie nadrobie wszystkiego. Mentalnie jednak wiecej czasu spedzam na watku invitrowych staraczek [emoji4] nie przestawilam sie z3 jestem juz ciezarowka [emoji85] Poradzcie prosze, moglybyscie polecic jakies niedrogie leginsy ciazowe? Jakiejs konkretnej firmy? Bo kurcze getry, ktore dotychczas mialam do chodzenia po domu, pomimo ze przed ciaza nie byly bardzo obcisle, teraz gniota brzuch, staram sie opuszczac gumke nizej ale wtedy zsuwaja sie z mojego grubego tylka
Hm lub poluj na ciuchy ciążowe w z Lidla:-) w Lidlu są super.
 
reklama
Do góry