reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kochane, ja tak z doskoku, nie bylo mnie tu tydzien i chyba nie nadrobie wszystkiego. Mentalnie jednak wiecej czasu spedzam na watku invitrowych staraczek [emoji4] nie przestawilam sie z3 jestem juz ciezarowka [emoji85] Poradzcie prosze, moglybyscie polecic jakies niedrogie leginsy ciazowe? Jakiejs konkretnej firmy? Bo kurcze getry, ktore dotychczas mialam do chodzenia po domu, pomimo ze przed ciaza nie byly bardzo obcisle, teraz gniota brzuch, staram sie opuszczac gumke nizej ale wtedy zsuwaja sie z mojego grubego tylka
Powiem Ci szczerze, że przerobiłam leginsy z H&M , C&A i Lidla i będąc już w ósmym miesiącu ciąży stwierdzam, że nic wygodniejszego od leginsów z Lidla nie znalazłam. Niestety jeden minus jest taki, że aktualnie w Lidlu ich raczej nie ma:(
 
reklama
A u Nas dziś chichot losu... Wchodzę do kuchni, patrzę a tu cieknie ze zmywarki... Oglądamy z mężem kiedy ja kupiliśmy 26.08.2016r, gwarancja na dwa lata haha :-D te sprzęty są specjalnie tak robione :p mam tylko nadzieję, że to głupia uszczelka :p
 
A espumisan tak?
My od espumisanu dostalismy takich wzdec ......
Marcelina zawsze puszczała duuuuuzo pierdow czasem musiała użyć do tego sily i płakała . Dałam espumisan to nie robiła nic innego jak puszczanie bąków i płacz. Po odstswieniu wrociła do "normy"
U i nas biogaia i mleczko i koniec wynalazków.
A i ja piłam koper włoski na litry :)
 
reklama
My od espumisanu dostalismy takich wzdec ......
Marcelina zawsze puszczała duuuuuzo pierdow czasem musiała użyć do tego sily i płakała . Dałam espumisan to nie robiła nic innego jak puszczanie bąków i płacz. Po odstswieniu wrociła do "normy"
U i nas biogaia i mleczko i koniec wynalazków.
A i ja piłam koper włoski na litry :)
Tez dziś zaxzelam gi pic. Dzis dzien byl fajny ale od 17 zas placz:(
 
Do góry