reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ale miałyscie tę kupę do 3 dni,a ona nie robi juz ponad tydzień...A karmic moim mlekiem ściągniętym np.cały dzien i w nocy tylko mm ?

Moja neonatolog powiedziała, ze jak dziecko po tygodniu noe robi kupki to trzeba odbyt podrażnić chusteczka, masować brzuszek zginąć kolanka. Jeżeli nie zrobi 10 dni to już wtedy czopek glicerynowy trzeba wsadzić. Tylko to jest wtedy gdy dziecko jest na pokarmie mamy. Ty dokarmiasz mm wiec nie powinna zrobić szybciej kupki. Pokarm kobiecy jest bezresztkowy, Zosia ostatnio mo po 7 dniach kupkę zrobiła. Ale przy tym ani się nie prężyła ani bie płakała na ból brzucha przez te 7 dni.
 
reklama
Kiedy Wasze dzieciątka mniej więcej zaczęły nosić rozmiar 74 i wyższe? wiem że to bardzo indywidualne, ale dostaliśmy z mężem bardzo dużo od znajomych takich i nie wiem czy wynieść je do piwnicy czy jednak już je wyprać, ogarnąć i schować gdzieś z boku do szafy
Moja miala 9 miesiecy i nosila ten rozmiar przez ponad 4 miechy, a nie jest malym dzieckiem.
 
Kiedy Wasze dzieciątka mniej więcej zaczęły nosić rozmiar 74 i wyższe? wiem że to bardzo indywidualne, ale dostaliśmy z mężem bardzo dużo od znajomych takich i nie wiem czy wynieść je do piwnicy czy jednak już je wyprać, ogarnąć i schować gdzieś z boku do szafy
Moja ma 2 miesiące i dopiero przestawiamy się na 62, więc rozmiar 74 to obstawiam tak w granicach 8-9 miesięcy, więc spokojnie możesz wynieść do piwnicy. Ja na początku prałam od 56 do 62.
 
Kiedy Wasze dzieciątka mniej więcej zaczęły nosić rozmiar 74 i wyższe? wiem że to bardzo indywidualne, ale dostaliśmy z mężem bardzo dużo od znajomych takich i nie wiem czy wynieść je do piwnicy czy jednak już je wyprać, ogarnąć i schować gdzieś z boku do szafy
Moja skończyła 3mce i nosi już 68 także pewnie niedługo 74. Ja prałam większe ubranka też i chowałam na najniższą pólkę
 
reklama
Moja ma 2 miesiące i dopiero przestawiamy się na 62, więc rozmiar 74 to obstawiam tak w granicach 8-9 miesięcy, więc spokojnie możesz wynieść do piwnicy. Ja na początku prałam od 56 do 62.

Te najmniejsze już mamy dawno gotowe i czekamy na akcję, już z tym brzuchem nie chce mi się stać nad deską do prasowania :p coraz bardziej się denerwuje, że zacznę rodzić w jakimś miejscu publicznym :-D albo ze będę sama w domu i mąż nie będzie mógł wyjść z pracy :p
 
Do góry