reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny czy pepuszli waszych malyszkow krwawily przed odpadnieciem kikuta? Wczoraj zaobserwowalismy troche przyschnietej krwi, wytarlan octanuseptem, dzis zniw jest troszke krwi suchej. Pepuszek nie smierdzi, nie saczy sie zadna ropka nic tylko troche tej krwi
 
Dziewczyny czy pepuszli waszych malyszkow krwawily przed odpadnieciem kikuta? Wczoraj zaobserwowalismy troche przyschnietej krwi, wytarlan octanuseptem, dzis zniw jest troszke krwi suchej. Pepuszek nie smierdzi, nie saczy sie zadna ropka nic tylko troche tej krwi
U nas tylko raz. Trzeba dokładnie przemyć przygotowaną ciepła wodą i psiknąć octaniseptem.
 
Czyscilam to octaniseptem. Kurde ja mam opory przed czyszczeniem tego a chodzi mi o podnoszenie tego jak mi.pokazywali w szpitalu bo boje sie ze go.to boli albo.mu cis tam uszkodze:(
Wiem o czym mówisz. Ja umyłam tyle ile udało mi się ta pałeczka do uszu, a położna na drugi dzień przemyla go dokładniej. Bałam się tam ruszać mu tego kikucika.
 
Czyscilam to octaniseptem. Kurde ja mam opory przed czyszczeniem tego a chodzi mi o podnoszenie tego jak mi.pokazywali w szpitalu bo boje sie ze go.to boli albo.mu cis tam uszkodze:(
Kikut dziecka nie boli. Wiem są oporu ale nic mu nie będzie. U nas też było troche krwi ale krótko po tym odpadł. Musisz tam czyścić żeby się nie babrało a ja taka mądra bo mój mąż to robił :p
 
Hej, jeśli mnie przyjmiecie, to chętnie dołączę, bo podczytuję Was już od dłuższej chwili :). Mam termin na 31.12, więc mocno wystrzałowy i będzie dziewczynka-na chwilę obecną Karolinka albo Iga :)
Ja jestem z 31.12 i trzymam kciuki, żeby Twoja córeczka spóźniła się chociaż o dzień. Zapewniam, że to nic miłego urodzić się w ten dzień.
 
Czyscilam to octaniseptem. Kurde ja mam opory przed czyszczeniem tego a chodzi mi o podnoszenie tego jak mi.pokazywali w szpitalu bo boje sie ze go.to boli albo.mu cis tam uszkodze:(
Biance parę razy leciała krew z pępuszka i nic się złego nie działo. Przemywałam tylko solą fizjologiczną i kilka razu psiknełam octeniseptem. Możesz tym ruszać bo akurat ta część nie jest unerwiona i Hubcia to nie boli.
 
reklama
Do góry