reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziękuję dziewczyny :) ostatnio zjadłam fete i mozzarelle oczywiście z mleka pasteryzowanego, ale po fakcie zaczęłam przeżywać...
 
reklama
Ja czuje w srodku ale na zewnatrz jak przyloze reke to tez nic. Ani nic mi nie faluje. Ale to raz ze lozysko z przodu a dwa ze na brzuchu troche tluszczyku bylo wiec amortyzacja jest
Ja tez na zewnatrz nie czuje i nie widze by brzuch sie ruszal, ale wczoraj maluch byl bardzo aktywny co ok 2godz czulam jak kopniaczki daje[emoji7]
 
Kochana falowanie itd to poczułam jak dziecko zaczęło się do kilograma wagowo zbliżać, nie nakrecaj się [emoji6] potem bedziesz się stresować jak Ci cały brzuch zacznie nagle wibrowac bo maluch z pozycji posladkowej do glowkowej sobie fiknie[emoji13]

---31tc---
Ja jednego dnia tak czulam bo przysnelam na lewym boczku i nagle moj brzuch caly wibrowac zaczął, serio nie wiedzialam co sie dzieje[emoji33] moze to to bylo[emoji3]
 
Ja podwojnie chodze do lekarza. I bylam tez wczoraj na wizycie. Wiec jeden mowi ze szansa na obrocenie jest niewielka i jak sie zoba zymy za 3tyg to zdecydujemy, bo a nuż... a drugi mowi, ze wg niego raczej szans nie ma. Dziecko 2,3kg, plynow nie ma jakos bardzo duzo, w normie ale blizej dolnej granicy, dzidzia siedzi mocno w miednicy i wypisal mi skierowanie na cc na 9grudnia... ehhh. Nic naturalnie nie bedzie w tej mojej ciazy. Żywke trzeba bylo wsadzic na sile do srodka, cudem zechciala zostac, a teraz zaparla sie zeby nie wychodzic...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madziu juz na to nie mamy wplywu[emoji17] chcialo by sie choc troche naturalnosci, ale wazne by malutka cala i zdrowa przyszla na swiat. Bedzie dobrze[emoji11]
 
2 tyg Po porodzie,byla silna zdrowa , zapytalam pediatre i wyrazil zgode to mial byc 38 tc;))
Sesje newborn trzeba zawsze ribic najszybciej Po porodzie gdy dzidzi Jezxxe jedt ospale spiace


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie. Ja też już mam zamówiona sesje noworodkowa [emoji7] i fotograf mówiła że taka sesje wykonuje się od 10-14 dnia życia dziecka

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziu juz na to nie mamy wplywu[emoji17] chcialo by sie choc troche naturalnosci, ale wazne by malutka cala i zdrowa przyszla na swiat. Bedzie dobrze[emoji11]

Tez marzylam o sn , skoro lozysko Sie przemieszcza zawsze myslalam sn bedzue , no niestety nie bylo mi dane bo i tym razem tez cc bo za krotko po cc jestem by bylo sn , a na koniec Dokladnie tylko dobro dzuecka wazne



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
2 tyg Po porodzie,byla silna zdrowa , zapytalam pediatre i wyrazil zgode to mial byc 38 tc;))
Sesje newborn trzeba zawsze ribic najszybciej Po porodzie gdy dzidzi Jezxxe jedt ospale spiace


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wlasnie tez czytalam ze najlepiej zaraz po porodzie bo latwiej dziecko ulozyc do zdjecia
 
Do góry