reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Cześć dziewczyny! Mam pytanie... Jak to jest z serami w ciąży? Jeśli np. mozzarella lub feta jest z mleka pasteryzowanego to można jeść? Czytałam, że niby można w większości artykułów, ale znalazłam też takie zupełnie przeciwne wpisy. I teraz już nie wiem.
 
reklama
Wiecie moj maz wczoraj byl ze mna na wizycie i zastanawial sie po wyjsciu czy nie poprosic o przesuniecie tego terminu cc, bo nie pojdziemy na najnowsze gwiedne wojny :) potem pol drogi do ikei wymyslalismy co moglby powiedziec lekarzowi :)

On tez sie chyba stresuje tym moim.porodem ze takie mysli chodza mu po glowie...

W ogole wczoraj mielismy smieszny dzien. Jezdzilismy wybierac oswietlenie, kabine prysznicowa, osprzet elektryczny itd (oczywiscie polowa nadal nie wybrana) i naszlo nas na piosenki otto. Spiewalismy zasmazke, i sliczna higieniczna... chyba mielismy, jak to moj maz mowi, laga mozgu :) i potrzebowalismy sie wyluzowac. A na koniec calej wycieczki bylismy w kinie na Thorze. Jak dla mnie super. Bardzo lubie universum Marvela :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Tez bardzo lubie, jedyny film, ktory ledwo znioslam to Daredevil, ale reszta lux [emoji16]

Kurde, a o istnieniu Otto to wogole zapomnialam, a bardzo ich kiedys lubilam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ta część Thora jest super. Uśmiałam się na nim :)

To u nas m na wizycie pytał czy nie da się przesunąć CC na styczeń [emoji23] a Gabik i tak zadecydował, że urodzi się dużo wcześniej [emoji23] mój od początku był ułożony nóżkami w dół.

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Tylko twoj pytal ze wzgledu na pozniejsze.pojscie.do szkoly itd, a moj ze.wzgledu na film.w.kinie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! Mam pytanie... Jak to jest z serami w ciąży? Jeśli np. mozzarella lub feta jest z mleka pasteryzowanego to można jeść? Czytałam, że niby można w większości artykułów, ale znalazłam też takie zupełnie przeciwne wpisy. I teraz już nie wiem.

Tak, jesli z mleka pasteryzowanego to jak najbardziej mozesz jesc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez bardzo lubie, jedyny film, ktory ledwo znioslam to Daredevil, ale reszta lux [emoji16]

Kurde, a o istnieniu Otto to wogole zapomnialam, a bardzo ich kiedys lubilam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A do tego zasmazka, a na to wszystko sliwka wegierka i... zasmazka :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a ja chyba jednak jutro zrobie wycieczke do szpitala. Dziwnie ten brzuch czuje. Tak innaczej niz przedtem i jeszcze kilka razy dzis mialam te klucia jakby ktos igly wbijal...
Pewno mi powiedza ze jestem przewrazliwiona[emoji38]
Kredka ja od paru dni mam bóle podbrzusza zwlaszcza przy oddawaniu moczu ale nie czuje zeby to byla infekcja, pytalam poloznej o ten bol i powiedziala ze w moczu nie ma nic co by martwilo i ze jesli nie krwawie to jest normalne. Ale nie zaszkodzi jak pojdziesz i się dowiesz będziesz spokojniejsza ze jednak reagowalas w razie co.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Mam pytanie... Jak to jest z serami w ciąży? Jeśli np. mozzarella lub feta jest z mleka pasteryzowanego to można jeść? Czytałam, że niby można w większości artykułów, ale znalazłam też takie zupełnie przeciwne wpisy. I teraz już nie wiem.

A witamy
Ty nowa tutaj ;)ktory Tydz [emoji7]? Mozesz jesc
Odradzam serow plesniowych


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry