reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj tak, zycz mi tak dalej. Ja tez chce w niecaly rok zajsc w kolejna ciaze :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

No to tak jak ja :D Czyżbym znowu miała Ciebie gonić?
Cały czas się zastanawiam, kiedy najszybciej pozwolą mi podejść do crio i kiedy mój organizm będzie gotowy na kolejnego Bąbla
 
reklama
Dziewczyny na grudniowkach sprzedały mi patent na tanczenie brzuszka. Wlaczasz muzyka na telefonie np kolysanke i kladziesz na brzuchu. Malec zacznie sie ruszac, bo slyszy muzyke :) Testowalam i u mnie Żywia tanczyla, moze z rytmem miala troche problemy jak mama, ale byla bardziej aktywna :)
Tylko nie wiem czy u was nie za wczesnie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To samo sie dzieje jak wlaczysz latarke w telefonie i swiecisz w brzuch [emoji4]
U mnie od razu byla reakcja [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to tak jak ja :D Czyżbym znowu miała Ciebie gonić?
Cały czas się zastanawiam, kiedy najszybciej pozwolą mi podejść do crio i kiedy mój organizm będzie gotowy na kolejnego Bąbla
Ja najpierw naturalnie poprobuje. Jesli nic to zrobie kolejne podejscie. Co prawda nie mam mrozakow, ale mam jajeczka zamrozone.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytanie : czym podmywać się po porodzie!? Kompletuje (kupuje) rzeczy właśnie do torby przez internet i nie wiem co do podmywania... Mydło szare czy co!?!

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ja najpierw naturalnie poprobuje. Jesli nic to zrobie kolejne podejscie. Co prawda nie mam mrozakow, ale mam jajeczka zamrozone.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To tak jak ja.... Madzia a jaka ty masz tą szyjkę ty mi tu mów szybko i czy masz te twardnienia brzucha...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
To tak jak ja.... Madzia a jaka ty masz tą szyjkę ty mi tu mów szybko i czy masz te twardnienia brzucha...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Szyjke mam miekka, przy badaniu palcami wychodzi dosc krotka, ale jak mi dopochwowym usg lekarz zbadal to sam.sie.zdziwil ze mu 3cm wyszly. Mimo to kazal sie nie przemeczac.

Brzuch mi sie lekko stawia, ale nie za bardzo i dosc rzadko.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry