reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A jeszcze do tego mały postanowił się przekręcić miednicowo teraz...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Jej ale niespodzianka [emoji16]śliczne [emoji7][emoji7]gratulacje kochana dużo zdrówka dla Was [emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skontaktuj sie z lekrka prowadzaca, powiedz co powiedzieli w szpitalu i niech ona decyduje. Najlepiej byloby zmierzyc jeszcze raz, bo ktos ewidentnie zle to zrobil.
Ktory to tc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
32+1 tc dzwoniłam do niej wczoraj!! Powiedziała że tak może być!! Ale że szyjka jest miękka i ma niecałe 2 CM. Mam być u niej w czwartek i do tej pory leżeć plackiem

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
32+1 tc dzwoniłam do niej wczoraj!! Powiedziała że tak może być!! Ale że szyjka jest miękka i ma niecałe 2 CM. Mam być u niej w czwartek i do tej pory leżeć plackiem

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Miejmy nadzieje, ze zle zmierzyla i ze w rzeczywistosci szyjka jest dluzsza, ale profilaktycznie lez, na wszelki wypadek.
Skurczy nie ma, a to najwazniejsze.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czuję twardnienie brzucha ale na ktg podobno to nie skurcze jako takie

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Ja też czułam twardnienie brzucha i też na ktg nie pokazywało. Musisz odpoczywać, bo mi tak dr mówił. Ja w dniu porodu nie czułam wogole skurczy a na ktg pokazywało.


Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję wam dziewczyny za słowa otuchy to wiele dla mnie znaczy!!!
Bardzo się boję o brzdąca!!! Dziś znów dzwoniłam do mojej dr zapytać co i jak!!! Kazała uspokoić nerwy!! Ale jak to zrobić!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Dziękuję wam dziewczyny za słowa otuchy to wiele dla mnie znaczy!!!
Bardzo się boję o brzdąca!!! Dziś znów dzwoniłam do mojej dr zapytać co i jak!!! Kazała uspokoić nerwy!! Ale jak to zrobić!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Tez mialam wiele razy za dnia twardnienie a ktg 130;)) trzymam za ciebie ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry