reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mleka na razie zero. Od jutra poproszę o pomoc z laktatorem.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Masuj piersi , jesli mozesz JuZ dzus sutki draznij laktatorem Pomalu pomalu, Nicole 35 tc a od razu poszlo pieknie z tym ze zaraz Po cc mi dali laktator I Na poczatku bylo 3 ml Po 5 dniach 130 ml i tak do teraz (8 msc prawie )

Gratulacje Jezxxe raz [emoji8][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Aaaa gratulacje!!!! Zdrówka dla mamusi i maluchów żebyście jak najszybciej doszli do siebie[emoji8][emoji8][emoji8]

---30tc---
 
Cześć Ciocie
1509777244-55a879251a2b7382-aaaaaa.jpeg

Sara 2200, Tobiasz 1730. Na razie jest tak sobie. Są na wsparciu oddechu i sondy do żołądka. Ja obolała po cięciu. Ale mega szczęśliwa [emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje!!! Maluchy cudowne!!![emoji7] [emoji173].
Dużo sily dla maluszkow i zdrówka. Oska życzę szybkiego powrotu do kondycji bo bedzie co robic przy tych dwóch uroczych szkrabach [emoji3]
 
1509818420-a898a14fda1724be-aaaaaa.jpeg

Moje Skarby.[emoji7] [emoji7] Mnie cały czas boli brzuch po cc. Już chciałabym być na chodzie...

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana od lewej to Sarunia ? Oj pewnie jeszcze poboli ten brzuch . Pewnie nie jest łatwo ale odpoczywaj teraz ile możesz bo pewnie ta parka nie opuści Cie w domku nawet na chwilkę .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tylko kto!?!?

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Hmmm
Nie wiem może jak był jakiś ucisk to jest krótsza .... nie wiem jak to działa ....
Mi też brzuch "staje" i twardy jak kamień ...
Mam też skorcze ale takie na które nie zwracam uwagi bo są co kilka kilkanaście godzin to podobno normalne .
Czasem lekarze straszą niepotrzebnie bo w razie co .....
No nic leż odpoczywaj w czwartek wizyta oby wieści dobre trzymam kciuki
 
reklama
Do góry