reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No musimy!!! Wiesz to są chyba te b-h bo twardnieje mi brzuch i za jakiś czas puszcza nie są bolesne tylko taki dyskomfort... Szyjka ostatnio się skróciła zobaczymy jak będzie w piątek.
Dziś rozmawiałam w Gemini apteczne rzeczy typu octanosept emolium i linomag podklady itp.. Zamawialyscie dziewczyny coś z tej apteki bo zamówiłam niemal wszystko i zapłaciłam i zastanawiam się czy te produkty będą "prawdziwe" bo tak tu polecalyscie a ja nigdy aptecznych rzeczy z nieznanego mi źródła z netu nie zamawiałam i już mam schiz czy nie zaszkodza mojemu synkowi... Już głupieje!!! Ale muszę się streszczać bo obawiam się że od piątku mogę leżeć...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
To apteka :)
Ja tez tam zamawialam :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny znowu Was pomecze... temat infekcji wrocil po raz trzeci... od kilku dni czulam taki minimalny dyskomfort i wczoraj stwierdzilam ze nie bede dluzej czekac az sie rozwinie i w koncu wzielam te tabletki dopochwowe hexatiab i jest gorzej. Nie ma jesxcze tragedii ale swedzi mocniej. Nie wiem czy po prostu infekcja sie rozwija a tabletki musza zaczac dzialac czy co?

Jeszcze dzis w nocy maluszek jakis niespokojny chyba bo czulam go mocniej i w sumie przrz caly dzien jakies klucia dziwne czuje. Dzis zaczelam 19-ty tydzien..
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny znowu Was pomecze... temat infekcji wrocil po raz trzeci... od kilku dni czulam taki minimalny dyskomfort i wczoraj stwierdzilam ze nie bede dluzej czekac az sie rozwinie i w koncu wzielam te tabletki dopochwowe hexatiab i jest gorzej. Nie ma jesxcze tragedii ale swedzi mocniej. Nie wiem czy po prostu infekcja sie rozwija a tabletki musza zaczac dzialac czy co?

Jeszcze dzis w nocy maluszek jakis niespokojny chyba bo czulam go mocniej i w sumie przrz caly dzien jakies klucia dziwne czuje. Dzis zaczelam 19-ty tydzien..
Co do infrkcji sie nie wypowiem, bo nie wiem - nie mialam, ale jesli o malucha chodzi to bedziesz go czula coraz więcej i mocniej i w ogole ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczynki mamusie
Chyba JuZ moge znow dolaczyc do was bo jestem ciezaroweczka[emoji7]
Te ktore nie wiedza to ciaza zapl naturalnie a mam Nicole Po ivf
Jestesmy w ogromnym szoku
Za dwa tyg usg serduszka

Obrcnie 5 Tydz 5 dni
1509613049-5c8f51211ab12cbd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczynki mamusie
Chyba JuZ moge znow dolaczyc do was bo jestem ciezaroweczka[emoji7]
Te ktore nie wiedza to ciaza zapl naturalnie a mam Nicole Po ivf
Jestesmy w ogromnym szoku
Za dwa tyg usg serduszka

Obrcnie 5 Tydz 5 dni
1509613049-5c8f51211ab12cbd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cudowna wiadomość!! Gratulacje! Ile miesiący ma już Nicola?? Pozdrawiam i spokojnej ciąży
 
Witajcie dziewczynki mamusie
Chyba JuZ moge znow dolaczyc do was bo jestem ciezaroweczka[emoji7]
Te ktore nie wiedza to ciaza zapl naturalnie a mam Nicole Po ivf
Jestesmy w ogromnym szoku
Za dwa tyg usg serduszka

Obrcnie 5 Tydz 5 dni
1509613049-5c8f51211ab12cbd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Cudownie,jeszcze raz gratuluje i spokojnej ciazy do 40 tc [emoji6]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Witajcie dziewczynki mamusie
Chyba JuZ moge znow dolaczyc do was bo jestem ciezaroweczka[emoji7]
Te ktore nie wiedza to ciaza zapl naturalnie a mam Nicole Po ivf
Jestesmy w ogromnym szoku
Za dwa tyg usg serduszka

Obrcnie 5 Tydz 5 dni
1509613049-5c8f51211ab12cbd-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ale fajnie, że dołączyłaś[emoji9] [emoji9] Jeszcze raz ogromne gratulacje[emoji7] [emoji7]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry