reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja sie doczekać nie mogę, zastanawiamy sie nad Nifty, wiec byłoby wcześniej wiadomo, ale jeszcze trwają dyskusje. A muszę męża stopować bo po wczorajszej wizycie był taki podniecony,ze juz koszulki sportowe chciał Heniowi kupować [emoji23]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
Nie przejmuj sie moj juz ma wybrane FC Barcelona i dla dziewczynki i dla chlopaka[emoji23][emoji23][emoji23] raczej go nie powstrzymam [emoji1]
 
reklama
Sporo leżę, sporo odpoczywam, ale nie tak, że nic nie robię. Coraz ciężej mi. Dziś po zmieceniu kuchni i starciu blatów byłam upocona i zmęczona, więc wróciłam do wyrka. Coraz mniej mi się chce robić. Jeszcze 6 tygodni do spotkania z malutką - liczę, że nie będzie się spieszyć :)
Ale zleciało :) jeszcze trochę i bedziesz przytulać Żywke :)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wlasnie ja tez tak odebralam ten post, ze co prawda sa obawy, ze podmienili probowki, ale najgorsze by bylo jakby dziecko bylo czarne. Dlatego zapytalam skad obawy i kolejny post, odpowiedz na moj z ow byl w tym samym tonie.
Wiec Pixie fajnie, zd probujesz zrozumiec obawy Agnes, tyle tylko, ze wyglada na to, ze chodilo glownie o “murzynow”...
Mam w bliskim otoczeniu rasistow, zyje z nimi, ale nie musze sie z ich opiniami zgadzac. A forum jest po to zeby dyskutowac, stad teksty o kolorowych dzieciach.
Bo dla niektorych z nas, potrzeba bycia matka jest tak wielka, ze kolor skory dziecka ma tu naprawde niewielkie znaczenie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
piszecie tyle o tolerancji a gdzie Wasza tolerancja dla pogladow i obaw @agness.aa23, ja tez uwazam ze inaczej jak sama dojrzejesz do decyzji o dawstwie komorek, nasienia czy zarodkow a co innego jak ktos za nas zdecyduje. ja podeszlam do in vitro zeby miec dziecko z moimi i meza genami, gdyby to okazalo sie niemoxliwe, z czasem pewnie dojrzalabym do adopcji zarodka , to tak jak na forum kto po invitro z mezami, najpierw jest opor jak to inne nasienie, a z czasem dojrzewaja do decyzji ze to jedyne rozwiazanir i poxnirj nie ma juz z tym problemu. tak samo mozna powiedziec ze skoro jest nsm obojetne czyje geny ma dziecko to dlaczego od razu nie adoptowac , przeciez tyle jest w domach dziecka, ktore potrzebuja odrobine milosci. jednak kazda z nas marzy o wlasnym dziecku, najpierw w sposob naturalny , potem jak sie nie udaje to z inseminacji, in vitro, jak nie daje rady to z dawstwem komorki, nasienia czy adopcja zarodka, W zaleznosci od tego co e jakiej sytuacji sie znajdujemy zmieniaja sie nasze poglady, dlatego nie bagatelizuje obaw agness.aa bo ma do tego pelne prawo tak jak kazdy do wlasnego zdania.
 
To było u Mnie w Policach była akcja ze pomylono zarodki i podano kobiecie nie jej zarodek . Dziecko było chore i chyba nie przeżyło z tego co pamietam . Prokuratura zamknęła wtedy całkowicie nowiutki oddział i laboratorium . To było jeszcze na refundacji za czasów PO .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Omg!! Nie słyszałam o tym, ale nie przywiązywałam uwagi do tego. To straszne. Co musiala przeżywać ta para....

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Evelin83 temat juz raczej zamkniety bo nie bedziemy rozstrzasac tego przez tydzien. Czesc nie zrozumiala sedna sprawy i na jaki temat wytworzyla sie dyskusja. Ja do tematu wracac juz nie bede bo sie nigdy nie dogadamy wszystkie a po co rozwalac fajne forum[emoji6] koniec i kropka .
 
reklama
Do góry