reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
No ja tez, pamietam jak pracowalam w pl to wrecz bylo wymagane na pan pani mowic do osob zaledwie starszych o 5lat, moze teraz to sie troche zmienilo, ale w uk wiecej luzu z tym zwracaniem sie do siebie.

Ja pracuje z roznymi narodowosciami i tylko z Polakami zdaza mi sie oberwac jak sie zapomne i powiem na “ty” do kogos w swoim wieku. A jak kiedys bedac w Pl poszlysmy z kolezankami do kanjpy i obslugiwala nas kelnerka w naszym wieku zwracajac sie milion razy przez “pani” to myslalam, ze mnie trafi.
Tu kelnerzy zawsze mowia na Ty. No chyba, ze idziesz do restauracji z gwiazdka Michelin, wtedy mozesz uslyszec “pani”...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale zleciało :) jeszcze trochę i bedziesz przytulać Żywke :)

Napisane na Redmi 4X w aplikacji Forum BabyBoom
Zleciało, zleciało, teraz mam więcej wypoczywać, bo szyjka trochę zmiękła.
Paskudny dzień dziś u nas, spałam od obiadu ze 3h i boje się, że znów nie usnę w nocy.
 
Zleciało, zleciało, teraz mam więcej wypoczywać, bo szyjka trochę zmiękła.
Paskudny dzień dziś u nas, spałam od obiadu ze 3h i boje się, że znów nie usnę w nocy.
Ale wychodzisz na spacery czy cały czas starasz się leżeć

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Ale wychodzisz na spacery czy cały czas starasz się leżeć

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Po domu się trochę krzątam. A to zmiotę (odkurzacz już mnie męczy, szczególnie, że mama ma taki, że najlepiej w ręce nosić), a to blat zmyje, a to pranie nastawię, a to złożę, takie proste rzeczy, ale po każdej w sumie odpoczywam. Póki pogoda była chodziłam na krótkie spacerki, ale teraz jakoś nie za ładnie u mnie.

A jak u Ciebie?? Ty chyba zaraz za mną idziesz, też grudzień z tym, że bliżej końca o ile pamiętam.
 
Po domu się trochę krzątam. A to zmiotę (odkurzacz już mnie męczy, szczególnie, że mama ma taki, że najlepiej w ręce nosić), a to blat zmyje, a to pranie nastawię, a to złożę, takie proste rzeczy, ale po każdej w sumie odpoczywam. Póki pogoda była chodziłam na krótkie spacerki, ale teraz jakoś nie za ładnie u mnie.

A jak u Ciebie?? Ty chyba zaraz za mną idziesz, też grudzień z tym, że bliżej końca o ile pamiętam.
Tak ja równo 2 tyg po Tobie u mnie skurcze się nasilają i ciekawe jak tam z szyjką. W piątek mam wizytę to zobaczymy co i jak. Zaczęłam kompletowac wyprawke bo boję się że zaraz mogą mnie położyć... Na razie dużo odpoczywam ale dziś byłam na u babci na obiedzie a tak to nie chodzę nigdzie w domu tylko obiad zrobię i sobie śniadanie a tak to staram się leżeć ale bardzo to nie pomaga bo skurcze są...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Tak ja równo 2 tyg po Tobie u mnie skurcze się nasilają i ciekawe jak tam z szyjką. W piątek mam wizytę to zobaczymy co i jak. Zaczęłam kompletowac wyprawke bo boję się że zaraz mogą mnie położyć... Na razie dużo odpoczywam ale dziś byłam na u babci na obiedzie a tak to nie chodzę nigdzie w domu tylko obiad zrobię i sobie śniadanie a tak to staram się leżeć ale bardzo to nie pomaga bo skurcze są...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Skurcze... skurczybyki :/ i skad sie wziely?? Eh. Jeszcze troche wytrzymacie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Skurcze... skurczybyki :/ i skad sie wziely?? Eh. Jeszcze troche wytrzymacie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No musimy!!! Wiesz to są chyba te b-h bo twardnieje mi brzuch i za jakiś czas puszcza nie są bolesne tylko taki dyskomfort... Szyjka ostatnio się skróciła zobaczymy jak będzie w piątek.
Dziś rozmawiałam w Gemini apteczne rzeczy typu octanosept emolium i linomag podklady itp.. Zamawialyscie dziewczyny coś z tej apteki bo zamówiłam niemal wszystko i zapłaciłam i zastanawiam się czy te produkty będą "prawdziwe" bo tak tu polecalyscie a ja nigdy aptecznych rzeczy z nieznanego mi źródła z netu nie zamawiałam i już mam schiz czy nie zaszkodza mojemu synkowi... Już głupieje!!! Ale muszę się streszczać bo obawiam się że od piątku mogę leżeć...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
Do góry