reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, mam takie pytanie czy Któraś z Was stosował enkorton ? Lekarz przypisał mi 10mg i mówił że będziemy stopniowo odstawiać... do 12 tyg ( mam to stosować) później już nie :nerd: przyznam że boję się to odstawic mam jakąś paranoje :no: któraś z was brała to dłużej niż do 12 tyg ? Czy po prostu w ciazy bierze się to tylko do 12 tyg :oo:
Ja bralam tak jakos do 10tc....
 
reklama
Dziewczyny, mam takie pytanie czy Któraś z Was stosował enkorton ? Lekarz przypisał mi 10mg i mówił że będziemy stopniowo odstawiać... do 12 tyg ( mam to stosować) później już nie :nerd: przyznam że boję się to odstawic mam jakąś paranoje :no: któraś z was brała to dłużej niż do 12 tyg ? Czy po prostu w ciazy bierze się to tylko do 12 tyg :oo:
Ja duzo szybciej odstawiłam

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
Dziewczyny, mam takie pytanie czy Któraś z Was stosował enkorton ? Lekarz przypisał mi 10mg i mówił że będziemy stopniowo odstawiać... do 12 tyg ( mam to stosować) później już nie :nerd: przyznam że boję się to odstawic mam jakąś paranoje :no: któraś z was brała to dłużej niż do 12 tyg ? Czy po prostu w ciazy bierze się to tylko do 12 tyg :oo:

Ja jestem właśnie w trakcie schodzenia . Do 12 tyg brałam 10mg później przez 2tyg po 5mg i teraz od poniedziałku ostatni tydzień 2,5mg . Nie martw się bo w momencie kiedy łożysko bierze role ochronna twojego dziecka jest one bezpieczniejsze. Po za tym steryd który tak długo przyjmujesz potrafi działać nawet do 6 miesięcy e organizmie . Tak mi to tłumaczył immunolog .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jestem właśnie w trakcie schodzenia . Do 12 tyg brałam 10mg później przez 2tyg po 5mg i teraz od poniedziałku ostatni tydzień 2,5mg . Nie martw się bo w momencie kiedy łożysko bierze role ochronna twojego dziecka jest one bezpieczniejsze. Po za tym steryd który tak długo przyjmujesz potrafi działać nawet do 6 miesięcy e organizmie . Tak mi to tłumaczył immunolog .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Identycznie mam schodzić właśnie jak Ty dziękuję bardzo za odpowiedzi! Uspokoilam się :happy2::happy2:
 
reklama
Ja [emoji4]
Znaczy na grype mialam sie zaszczepic i na krztusiec. Jak zalecili, tak zrobilam [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny a czy ktoras wie jak z tym krztuscem jest? Bo my z m jakies 5-6 lat temu go przechodzilismy (nie zycze nikomu to byl kilkumiesieczny koszmar) to skoro go mialam to przeciwciala sie same wytworzyly czy jak?
 
Do góry