reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny a czy ktoras wie jak z tym krztuscem jest? Bo my z m jakies 5-6 lat temu go przechodzilismy (nie zycze nikomu to byl kilkumiesieczny koszmar) to skoro go mialam to przeciwciala sie same wytworzyly czy jak?

Ja nie mam pojecia. Musisz zapytac lekarza, bo sa choroby, ktore Cie uodparniaja na cale zycie, a inne nie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, mam takie pytanie czy Któraś z Was stosował enkorton ? Lekarz przypisał mi 10mg i mówił że będziemy stopniowo odstawiać... do 12 tyg ( mam to stosować) później już nie :nerd: przyznam że boję się to odstawic mam jakąś paranoje :no: któraś z was brała to dłużej niż do 12 tyg ? Czy po prostu w ciazy bierze się to tylko do 12 tyg :oo:
Ja brałam do prenatalnych i pomalutku zmniejszałam dawkę. Nic sie nie bój tylko rób jak każą.
 
Moja gin mowila, ze tu jest to teraz w programie szczspien obowiazkowych. Potem dziecko szczepisz na krztusiec w 2 mies, a do tego czasu nest Twoimi przeciwcialami chronione. A grypa to wiadomo - ja i tak bylam chora, ale na szczescie tylko raz przez cala ciaze [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Obowiązkowe u mnie nie jest ale polecane i refundowane.
 
Dziewczyny a czy ktoras wie jak z tym krztuscem jest? Bo my z m jakies 5-6 lat temu go przechodzilismy (nie zycze nikomu to byl kilkumiesieczny koszmar) to skoro go mialam to przeciwciala sie same wytworzyly czy jak?
Nie mam pojęcia. Mnie nikt nie pytał czy miałam....mówią by się szczepic by dziecko było chronione a w 2 mż dziecko dostaje kolejną szczepionke
 
A mi juz ciaza dokucza , jest mi juz ciazko co kolwiek zrobić a ręce mi tak drętwieją ze mam jak drewniane. Dotakowo jeszcze uczulenia dostałam i wyglądam jak biedronka . Chciałabym po niedzieli urodzić to będzie juz pełne 38 tyg wiec bezpiecznie.
 
A mi juz ciaza dokucza , jest mi juz ciazko co kolwiek zrobić a ręce mi tak drętwieją ze mam jak drewniane. Dotakowo jeszcze uczulenia dostałam i wyglądam jak biedronka . Chciałabym po niedzieli urodzić to będzie juz pełne 38 tyg wiec bezpiecznie.
Kochana jesteś coraz bliżej, niedługo będziesz miała swój mały cud w ramionach [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mi juz ciaza dokucza , jest mi juz ciazko co kolwiek zrobić a ręce mi tak drętwieją ze mam jak drewniane. Dotakowo jeszcze uczulenia dostałam i wyglądam jak biedronka . Chciałabym po niedzieli urodzić to będzie juz pełne 38 tyg wiec bezpiecznie.
Ale zleciało. Jeszcze tylko troszkę , choć to będzie teraz się ciągnęło w nieskończoność.


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry