reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
image.jpg image.jpg
Chciałam i ja pokazać brzuszek ale nie wiem czy wyjdzie
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    318,9 KB · Wyświetleń: 106
Ja narazie mam taki średni i dobrze mi, bo jeszcze lekko, ale już się boję co będzie dalej. Nogi już teraz bolą i puchną, a to jeszcze chociaż z 12 tygodni...
 
Przeraża Mnie ta myśl [emoji33][emoji33][emoji33] Ja tak kocham spać , a teraz jeszcze w ciąży mogę tak dużo i nikt mi nie marudzi wstawaj [emoji12] ale cóż czego się nie zrobi z miłości do dziecka .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tez kochalam spać ale o dziwo można się przyzwyczaic do ciągłego niewyspania [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez kochalam spać ale o dziwo można się przyzwyczaic do ciągłego niewyspania [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Dla mnie najgorsze były 2 pierwsze tygodnie teraz już spiąc 4-6 h czuje się w pełni wyspana [emoji12]
A propo spania dziś u nas się ochłodziło i mój syn od 15:30 śpi do teraz z jedyną przerwą na mleczko.
Więc będzie długa noc..... lalala

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, mam takie pytanie czy Któraś z Was stosował enkorton ? Lekarz przypisał mi 10mg i mówił że będziemy stopniowo odstawiać... do 12 tyg ( mam to stosować) później już nie :nerd: przyznam że boję się to odstawic mam jakąś paranoje :no: któraś z was brała to dłużej niż do 12 tyg ? Czy po prostu w ciazy bierze się to tylko do 12 tyg :oo:
 
Do góry