reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Oj dziewczyny nie sądziłam ze hormony w 12 t tak jeszcze mogą świrować . Przysięgam ze po tym weekendzie myślałam ze zamorduje swojego . W życiu nie wpadałam w takie nerwy a za chwile ryczałam jak głupia bez powodu . [emoji31][emoji31][emoji31]
Mam do was pytanie z innej beczki . Czy Ja mogę spać na brzuchu ? Nie mogę za cholerę sobie pozycji znaleźć do spania bo całe życie spałam na brzuchu i teraz się troszkę schizuje i większość nocy przez to nie sypiam tylko się kręcę z boku na bok .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W 12tc jeszcze i mnie zdarzało się budzić na brzuchu, ale z czasem będzie ci przeszkadzać. Ja w 19tc przez przypadek położyłam się na brzuchu przy przekręcaniu i było to już nieprzyjemne i niewygodne.
 
reklama
Ja nie mogłam spać na brzuchu ale jak Ci wygodnie to dziecku też nie powinno przeszkadzać. Tak jak pisze Magda do czasu.
Sesje noworodkowe są super ale nic straconego bo sesje dla dzieciaków po pół roku też są fajne szczególnie w plenerze.

@gosia2889 powodzenia na wizycie !
 
Oj dziewczyny nie sądziłam ze hormony w 12 t tak jeszcze mogą świrować . Przysięgam ze po tym weekendzie myślałam ze zamorduje swojego . W życiu nie wpadałam w takie nerwy a za chwile ryczałam jak głupia bez powodu . [emoji31][emoji31][emoji31]
Mam do was pytanie z innej beczki . Czy Ja mogę spać na brzuchu ? Nie mogę za cholerę sobie pozycji znaleźć do spania bo całe życie spałam na brzuchu i teraz się troszkę schizuje i większość nocy przez to nie sypiam tylko się kręcę z boku na bok .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mówi się że nie powinno się kłaść na brzuchu juz pod koniec pierwszego trymestru. Głównie chodzi o to żeby nie ucisnac tętnicy i nie przydusic dziecka. Tak czy inaczej niebawem wielkość brzuszka nie pozwoli ci juz na takie spanie wiec przyzwyczajaj się do innych pozycji [emoji1]

[emoji127] 28.10.2017
 
Oj dziewczyny nie sądziłam ze hormony w 12 t tak jeszcze mogą świrować . Przysięgam ze po tym weekendzie myślałam ze zamorduje swojego . W życiu nie wpadałam w takie nerwy a za chwile ryczałam jak głupia bez powodu . [emoji31][emoji31][emoji31]
Mam do was pytanie z innej beczki . Czy Ja mogę spać na brzuchu ? Nie mogę za cholerę sobie pozycji znaleźć do spania bo całe życie spałam na brzuchu i teraz się troszkę schizuje i większość nocy przez to nie sypiam tylko się kręcę z boku na bok .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ropuszko wg Mamyginekolog mozesz spac jak Ci jest wygodnie, rowniez na brzuchu. Jak Tobie jest ok to i maluszkowi tez. Grunt zebys odpoczywala.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za rady . Pewnie będzie tak jak piszecie ze jak już mi zacznie przeszkadzać brzuch to samo przyjdzie wiec czekają mnie bezsenne noce [emoji53] dobra to teraz co mam zrobić z tymi zaparciami . Próbowałam już wszystkiego spożywczego . Może są jakieś preparaty w ciazy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny za rady . Pewnie będzie tak jak piszecie ze jak już mi zacznie przeszkadzać brzuch to samo przyjdzie wiec czekają mnie bezsenne noce [emoji53] dobra to teraz co mam zrobić z tymi zaparciami . Próbowałam już wszystkiego spożywczego . Może są jakieś preparaty w ciazy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
dziewczyny na grudniówkach chyba kiedyś pisały coś o czopkach glicerynowych, ale nie wiem jak ze skutecznością
 
Dzięki dziewczyny za rady . Pewnie będzie tak jak piszecie ze jak już mi zacznie przeszkadzać brzuch to samo przyjdzie wiec czekają mnie bezsenne noce [emoji53] dobra to teraz co mam zrobić z tymi zaparciami . Próbowałam już wszystkiego spożywczego . Może są jakieś preparaty w ciazy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kup sobie poduche do spania taki rogal...
 
reklama
Do góry