reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie ma co przejmować się waga. Ważne, żeby dzieciaczki rosły i były zdrowe, a waga po ciąży sama pójdzie w dół ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem tylko ze jak tylko ktoś mnie widzi to pierwsze co ale ty przytyłaś . Niestety Ja przez wszystkie stymulację i sterydy które brałam na immunologie przytyłam przed ciaza 10 kg .zawsze byłam szczupła a teraz jestem jak balon .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja na razie nie przejmuję się wagą, przynajmniej na razie o tym nie myślę.
Też przed ciążą przytyłam 7 kg przez rok (stymulacja, skoki tarczycy), a teraz w ciąży na chwilę obecną przybyło 12,5 kg.
Dla mnie to nowa sytuacja, bo zawsze miałam przezwisko "patyczak".
Tak jak Ewelin pisze, zamierzam o tym myśleć później, a mam nadzieję, że opieka nad dzieckiem sama wymusi spadek wagi;)
 
Wiem tylko ze jak tylko ktoś mnie widzi to pierwsze co ale ty przytyłaś . Niestety Ja przez wszystkie stymulację i sterydy które brałam na immunologie przytyłam przed ciaza 10 kg .zawsze byłam szczupła a teraz jestem jak balon .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to faktycznie trochę ta stymulacja dala po sobie znać. Może być tak, że pójdzie tylko w brzuch

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja na razie nie przejmuję się wagą, przynajmniej na razie o tym nie myślę.
Też przed ciążą przytyłam 7 kg przez rok (stymulacja, skoki tarczycy), a teraz w ciąży na chwilę obecną przybyło 12,5 kg.
Dla mnie to nowa sytuacja, bo zawsze miałam przezwisko "patyczak".
Tak jak Ewelin pisze, zamierzam o tym myśleć później, a mam nadzieję, że opieka nad dzieckiem sama wymusi spadek wagi;)
Ja znów tylko 10kg przytyłam od transferu do 37tc. A po porodzie -15kg. Ale u mnie wróciła waga do wagi przed ciąży

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuje się ...... dobrze ha ha ha
Boli mnie głowa ciągle czasem boli czasem napi.... że na oczy nie widzę ....ale jest coraz lepiej .Progesteron już dawno odstawiony zaczelam odstawiac w 8 tc w 11 tc byłam już "czysta"
Teraz już 14+3
Marcelina ma się dobrze więc jest dobrze
A jak z ciśnieniem i plusem u Ciebie?

[emoji127] 28.10.2017
 
Hej tak na szybko bo nie mam głowy nie śpię 2 doby. O 17:15 wczoraj przyszedł na świat Franio .
Warzy 3050 i 54 cm długości. Po 12 h porodu naturalnego musieliśmy zakończyć CC. Wszystko było pięknie rozwarcie itd koniec porodu prawie przy końcu,tylko mały przy skurczach się cofal miał nogi powiązane pępowiną. Umordowali mnie strasznie. Ale już po wszystkim i cieszymy się sobą.
 
Hej tak na szybko bo nie mam głowy nie śpię 2 doby. O 17:15 wczoraj przyszedł na świat Franio .
Warzy 3050 i 54 cm długości. Po 12 h porodu naturalnego musieliśmy zakończyć CC. Wszystko było pięknie rozwarcie itd koniec porodu prawie przy końcu,tylko mały przy skurczach się cofal miał nogi powiązane pępowiną. Umordowali mnie strasznie. Ale już po wszystkim i cieszymy się sobą.

Cudowne wieści [emoji846] gratuluje i cieszę się ze mimo trudności wszystko dobrze . Dużo zdrówka dla was [emoji846][emoji846][emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej tak na szybko bo nie mam głowy nie śpię 2 doby. O 17:15 wczoraj przyszedł na świat Franio .
Warzy 3050 i 54 cm długości. Po 12 h porodu naturalnego musieliśmy zakończyć CC. Wszystko było pięknie rozwarcie itd koniec porodu prawie przy końcu,tylko mały przy skurczach się cofal miał nogi powiązane pępowiną. Umordowali mnie strasznie. Ale już po wszystkim i cieszymy się sobą.
Gratulacje! Jak będziesz czuła się na siłach to wrzuć zdjęcie swojego synka. Wracaj szybko do pełni sił

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry