reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To już nie tak silne jak te pierwsze migreny ale głowa boli ....... paracetamol pije często leżę i leżę ......... Bo jak wstanę będę rzygać :hmm: .
Dziś jest lepiej tfu tfu .
] @AniaCh83 czemu nie przyszło Ci do głowy nic dobrego tylko same złe rzeczy :errr:
A mimo że leżę i leżę i leżę :huh: czasem z rana uda mi się wyjść na spacer i jakieś promocjie dla Marceliny to jeszcze nie wróciłem do wagi z dnia transferu jestem 2.5 kg na minusie o_O[/USER]
Napisałam, że różne myśli , a nie tylko źle ;) choć pierwsze były nienajlepsze , to później pomyslalam, że może na wakacje pojechałaś poprostu i dlatego nie zagladasz.


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie ma co przejmować się waga. Ważne, żeby dzieciaczki rosły i były zdrowe, a waga po ciąży sama pójdzie w dół ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie na to licze. W pierwszej ciąży przytylam 16-18kg , A może że dwa tyg po porodzie miałam już -12kg, kilka tygodni i waga ta sama co na starcie , A nawet mniejsza.
Ale figura się zmienia, cyce w dół i brzuch wiadomo...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem tylko ze jak tylko ktoś mnie widzi to pierwsze co ale ty przytyłaś . Niestety Ja przez wszystkie stymulację i sterydy które brałam na immunologie przytyłam przed ciaza 10 kg .zawsze byłam szczupła a teraz jestem jak balon .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja od stymulacji , transfer, 3 miesiące ciąży i później dwa miesiące po poronieniu , co łącznie trwało 5-6 miesięcy, przyrylam 15kg!! Masakra . Zrzucilam później 5 i znowu transfer. W 14 tc miałam 2kg na plusie od crio. Teraz 21tc i boję się zwazyc...
Wstydzę się na wakacje jechac, nie chce mi się słuchać właśnie tych pierwszych komentarzy, Wow ale przytylas.
Ale w tyłku to mam. Po ciąży zrzuce, wieksza motywacje będę miała, bo siostry wesele pół roku po porodzie.

Ja niby nie muszę leżeć , Ale codziennie leżę ;) I drzemka min 40min. Chodzę jednak codziennie po ok 4-5 km, zdrowo się odżywiam i nie jem slodyczy w ogole. Mam nadzieję że na max +10 mi się uda zakończyć ciaze.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie na to licze. W pierwszej ciąży przytylam 16-18kg , A może że dwa tyg po porodzie miałam już -12kg, kilka tygodni i waga ta sama co na starcie , A nawet mniejsza.
Ale figura się zmienia, cyce w dół i brzuch wiadomo...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
No wiadomo. Ale powiem Ci, że leżałam z 5 dni na pooperacyjnej i wszystkim dziewczyna został brzuch jak w ciąży, a ja wyglądałam jak przed. Nie wiem czym jest to spowodowane. Mi cycki nie urosły [emoji14]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od stymulacji , transfer, 3 miesiące ciąży i później dwa miesiące po poronieniu , co łącznie trwało 5-6 miesięcy, przyrylam 15kg!! Masakra . Zrzucilam później 5 i znowu transfer. W 14 tc miałam 2kg na plusie od crio. Teraz 21tc i boję się zwazyc...
Wstydzę się na wakacje jechac, nie chce mi się słuchać właśnie tych pierwszych komentarzy, Wow ale przytylas.
Ale w tyłku to mam. Po ciąży zrzuce, wieksza motywacje będę miała, bo siostry wesele pół roku po porodzie.

Ja niby nie muszę leżeć , Ale codziennie leżę ;) I drzemka min 40min. Chodzę jednak codziennie po ok 4-5 km, zdrowo się odżywiam i nie jem slodyczy w ogole. Mam nadzieję że na max +10 mi się uda zakończyć ciaze.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Widzę ze tez motywacja do wesela :) u mnie też 6mc po porodzie miałam wesele siostry :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od początku ciąży 5 kg na plusie. Jem wszystko co mi w ręce wpadnie, może oprócz mięsa. Jakoś mi nie podchodzi. Teraz ważę 54 kg. A najlepsze, ze jestem cały czas głodna. Nawet słodycze, których nigdy nie lubiłam teraz przede mną się nie ukryją[emoji6]
 
Hej tak na szybko bo nie mam głowy nie śpię 2 doby. O 17:15 wczoraj przyszedł na świat Franio .
Warzy 3050 i 54 cm długości. Po 12 h porodu naturalnego musieliśmy zakończyć CC. Wszystko było pięknie rozwarcie itd koniec porodu prawie przy końcu,tylko mały przy skurczach się cofal miał nogi powiązane pępowiną. Umordowali mnie strasznie. Ale już po wszystkim i cieszymy się sobą.

Gratulacje!!
Moja tez sie cofala i tez sie skonczylo cc po 8h naturalnych prob.
Zycze szybkiego powrotu do sil :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No wiadomo. Ale powiem Ci, że leżałam z 5 dni na pooperacyjnej i wszystkim dziewczyna został brzuch jak w ciąży, a ja wyglądałam jak przed. Nie wiem czym jest to spowodowane. Mi cycki nie urosły [emoji14]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Farciara! Mi może też nie urosły za dużo , ale obwisly :/ Jak.to w moim ulubionym ciazowym poradniku napisane : przed ciąża jeden sutek wskazuje wschód, a drugi zachód, po ciąży niestety przewaznie oba wskazują południe...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry