reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Głowa mnie boli .......
Nadrabiam jak mogę .

Tak Ci współczuje . Od 16 roku życia walczyłam z migrenami . Brałam tryptany garściami a ataki miałam nawet po dwa razy w tygodniu . Tak się bałam co będzie w ciąży ale akurat udało mi się że jestem w tej grupie co w migreny je opuszczają . Jak nie miałam leków to pomagały mi takie plastry żelowe z Apap chłodzące oklejałam czoło i kark . Są dozwolone dla kobiet w ciazy i powiem Ci ze naprawdę przynosiły mi ulgę . Smarowałam się tez amolem ale to taka chwilowa ulga . Zaklinam ten Twój ból żeby sobie poszedł !!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czuje się ...... dobrze ha ha ha
Boli mnie głowa ciągle czasem boli czasem napi.... że na oczy nie widzę ....ale jest coraz lepiej .Progesteron już dawno odstawiony zaczelam odstawiac w 8 tc w 11 tc byłam już "czysta"
Teraz już 14+3
Marcelina ma się dobrze więc jest dobrze
 
Ostatnia edycja:
Czuje się ...... dobrze ha ha ha
Boli mnie głowa ciągle czasem boli czasem napi.... że na oczy nie widzę ....ale jest coraz lepiej .Progesteron już dawno odstawiony zaczelam odstawiac w 8 tc w 11 tc nam już "czysta"
Teraz już 14+3
Marcelina ma się dobrze więc jest dobrze
No to fajnie :) z tego co pamiętam to Pisanka tez z bólem głowy walczyła. Ale leci to jyz 14tc i zaraz połowa będzie :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
@M@gda idziesz dziś do lekarza?

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Ostatecznie wczoraj bylam u internisty. Powiedzial ze.w.ciazy przeziebienie moze trwacc troche i ze yo nic dziwnego. Sprawdzil gardlo i powiedzial ze zmian anginowych nie widzi, posluchal pluca i powieszial ze wg niego nic w plucach i oskrzelach nie ma. Dostalam ten pren alen ale w syropie, tantum verde do psikania gardla i pastylki isla do.ssania. powiedzial zebym na wlasna reke leczyla sie herbata z miodem czy malinami itp tak jak do tej.pory. jak do wtorku nie przejdzie, mam mu sie jeszcze raz.pokazac.

A bylam wczoraj bo nir szlo zapisac sie na dzis... dzisiaj bylam ma badaniu krwi i ludu...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry