reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
To fajnie ja w podobnym terminie na 20.07 będę miała cesarkę także pewnie troszkę wcześniej. Jutro jadę po wozek, ale kupuje używkę tylko w super stanie ( to się okaże najwyżej nie kupię ) mutsy evo. Dam znać czy fajny, ale jestem podekscytowana!!!!
Ja kupiłam mutsy evo na super wyprzedaży w styczniu, ale znajomi kupili rok temu ten sam model jeszcze taniej na wyprzedaży z okazji dnia dziecka. Obserwujcie dziewczyny, bo może też Wam się uda upolować tak nowy :)
 
Mi też się podoba mutsy ale używane fajne widziałam olx w Krakowie jakieś 500 km. odemnie w ciemno brać się boję a jechać żeby się przejechać . A Ty gdzie po niego jedziesz ?
No i się zastanawiam nad tym cool bandit ale mało opinii jest z wyglądu mi się podoba
Zobacz media 718337Zobacz media 718338Zobacz media 718339
Staw spokojnie poradzimy sobie bez historii ale teraz musisz przypomnieć wszystkie aktualne promocje
No właśnie to są mankamenty olx :(
Nie masz żadnych gwarancji jak przy allegro :(
Ja chyba wezmę Adamex, ma dobre opinie a i tak go sprzedam jak młoda wsadze w spacerowke, bo będę chciała Valco.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry