reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Zaden. Klikam w link i zamiast mnie przekierowac na ta strone, to pokazuje mi sie na chwile strona bb, a potem strona gdzie mam watki subskrybowane te w ktorych pisze

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Spróbuj wejść ze strony głównej przez fora zamknięte. Jeśli tak się nie uda, to daj znać. Dziewczyny już się tam odzywają, więc to nie problem linka. Może faktycznie z Tobą jest jakaś grubsza sprawa :(
 
reklama
No właśnie to są mankamenty olx :(
Nie masz żadnych gwarancji jak przy allegro :(
Ja chyba wezmę Adamex, ma dobre opinie a i tak go sprzedam jak młoda wsadze w spacerowke, bo będę chciała Valco.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam trochę zakupów ciuszkowych i wózek. Zdecydowaliśmy się na xlandera xmove 3w1, wózek z kolekcji 2014/15 - był w promocji. Nie mogliśmy wybrać koloru, był tylko czerwony:) Fotelik wzięliśmy maxi cosi pebble.
 
Mam wyniki obciążenia glukozą 75g
na czczo - 78,2 mg/dl
po 1 h - 107, 5 mg/dl
po 2 h - 129, 7 mg/dl

Niby wszystkie wyniki w normie, ale czy prawidłowe jest, że po 2h mam wyższą wartość niż po 1h?
Czy któraś z Was tak miała?
 
reklama
Do góry