reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Straw jako użytkownik nie powinnaś mieć opcji usunięcia wątku. Czegoś tu admin nie dopilnował:) i jakoś Ci się to udało:)
Jaskolcia, tez wlasnie sie dziwie ze taka opcja jest dla wszystkich. Ja caly czas myslalam ze kasuje post, bo klikalam w ten post.
Mam nadzieje ze wszystko odzyskamy i poprawia tal zeby nikt nie mogl skasowac watku.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny napiszcie do Buterfly. Chyba cos namotalam i albo usunelam watek zamkniety, albo sobie dostep do niego. Chcialam tylko post skasowac[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]kombinowalam i kombinowalam i [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Napisalam juz do admina zeby to naprawil[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tez nie mam watku...oj narobilas...
 
Blagam dziewczyny nie mowcie juz nic[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
:)
Hehe ładnie :)
Ewelin ma rację nic się nie stało. Nadrobimy ;)
A z innej beczki mam do was pytanie bo w sumie siedzi mi w głowie od dłuższego czasu tak z czystej ciekawości to dlaczego wy odciagacie pokarm? :) mi polozna mówiła ze laktator nie pobudza laktacji i jak ja odciagalam na początku to po prostu mialam pusto później i mała była glodna wiec przestałam to robić. A tak serio to po prostu mi się nir chciało :)
 
:)
Hehe ładnie :)
Ewelin ma rację nic się nie stało. Nadrobimy ;)
A z innej beczki mam do was pytanie bo w sumie siedzi mi w głowie od dłuższego czasu tak z czystej ciekawości to dlaczego wy odciagacie pokarm? :) mi polozna mówiła ze laktator nie pobudza laktacji i jak ja odciagalam na początku to po prostu mialam pusto później i mała była glodna wiec przestałam to robić. A tak serio to po prostu mi się nir chciało :)
Ja odciagalam, bo Tymek na poczatku nie potrafil jesc. Przyzwyczail sie w szpitalu do butli i ja mialam na poczatku malo pokarmu to sie wsciekal ze slabo leci. Potem jak rozkrecilam laktacje i Tymek nauczyl sie jesc, to wyladowalismy w szpitalu, bo jakims sposobem pil moja krew, gdzie podczas sciagania laktatorem krew nie leciala. Wiec ja dlatego. Balam sie juz potem.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam na 17.07 także zaraz po Tobie i serio tylko kilka ciuszków ale o ciuszki się nie martwię bo mój chrzesniak ma 3 miesiące i Franio przejmie jego garderobę. No i lóżeczko już mam .
Oglądałam wózki na tej stronie już nie raz ale jeszcze nic nie wpadło w oko. Ja choruje na mutsy evo :tak:
To fajnie ja w podobnym terminie na 20.07 będę miała cesarkę także pewnie troszkę wcześniej. Jutro jadę po wozek, ale kupuje używkę tylko w super stanie ( to się okaże najwyżej nie kupię ) mutsy evo. Dam znać czy fajny, ale jestem podekscytowana!!!!
 
reklama
To fajnie ja w podobnym terminie na 20.07 będę miała cesarkę także pewnie troszkę wcześniej. Jutro jadę po wozek, ale kupuje używkę tylko w super stanie ( to się okaże najwyżej nie kupię ) mutsy evo. Dam znać czy fajny, ale jestem podekscytowana!!!!

Mi też się podoba mutsy ale używane fajne widziałam olx w Krakowie jakieś 500 km. odemnie w ciemno brać się boję a jechać żeby się przejechać . A Ty gdzie po niego jedziesz ?
No i się zastanawiam nad tym cool bandit ale mało opinii jest z wyglądu mi się podoba
Zobacz media 718337Zobacz media 718338Zobacz media 718339
Staw spokojnie poradzimy sobie bez historii ale teraz musisz przypomnieć wszystkie aktualne promocje
 
Do góry