reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mogę założyć nowy temat w tej grupie, ale nie widzę możliwości przywrócenia tamtego wątku. Napisałam do Admina, mam nadzieję, że coś pomoże. Tylko to może troszkę potrwać, bo czekam też na info w sprawie Pisanki. Dam Wam znać, gdy tylko się czegoś dowiem.
 
Mogę założyć nowy temat w tej grupie, ale nie widzę możliwości przywrócenia tamtego wątku. Napisałam do Admina, mam nadzieję, że coś pomoże. Tylko to może troszkę potrwać, bo czekam też na info w sprawie Pisanki. Dam Wam znać, gdy tylko się czegoś dowiem.
Dziewczyny, ja Was przepraszam[emoji24][emoji24][emoji24]
Widzicie jak to jest jak blondyna korzysta z forum[emoji24][emoji24][emoji24]
Moze uda sie odzyskac wszystko.
Kurcze...dlaczego jest taka opcja ze jedna osoba moze wszystko zniszczyc[emoji24][emoji24][emoji24]
Ja mawet nie wiem co dokladnie nacisnelam[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja Was przepraszam[emoji24][emoji24][emoji24]
Widzicie jak to jest jak blondyna korzysta z forum[emoji24][emoji24][emoji24]
Moze uda sie odzyskac wszystko.
Kurcze...dlaczego jest taka opcja ze jedna osoba moze wszystko zniszczyc[emoji24][emoji24][emoji24]
Ja mawet nie wiem co dokladnie nacisnelam[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozwalilas system [emoji23] [emoji23] [emoji23] nic się przecież takiego nie stało :) zaczniemy od początku :D i napiszemy dziś 300 stron :D

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, ja Was przepraszam
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png

Widzicie jak to jest jak blondyna korzysta z forum
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png

Moze uda sie odzyskac wszystko.
Kurcze...dlaczego jest taka opcja ze jedna osoba moze wszystko zniszczyc
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png

Ja mawet nie wiem co dokladnie nacisnelam
emoji24.png
emoji24.png
emoji24.png


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Straw jako użytkownik nie powinnaś mieć opcji usunięcia wątku. Czegoś tu admin nie dopilnował:) i jakoś Ci się to udało:)
 
Do góry