reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja od trzeciego trymestru też niestety ciągle mam smaka na coś słodkiego, czego przez 1,5 roku nie jadłam :( I też zaczęłam się ostatnio zastanawiać czy aby na pewno w brzuszku siedzi chłopczyk ;)

No mój doktorek co wizyta twierdzi , że tego pysiorka się nie wytnie .
To będą bardzo słodcy chłopcy ;)
 
reklama
Ja w święta pojadłem tyle ciasta ze boje sie stanowiąc na wagę :) tez jem słodkie ale nie w formie czekolady tylko jakiś ciast i placków właśnie ! Mniam
We wtorek mam usg i juz sie dowiem czy będę mieć syna czy druga córcię . Nie mogę sie doczekać choć nie ukrywam ze najważniejsze by zdrowe było. A ja dziś zakupiłam buty letnie na komunie w maju i wesele w czerwcu. Niby wzięłam 38 choć nosze zazwyczaj 37ale z doświadczenia wiem ze w ciazy nogi puchną i zwiększają swój rozmiar . W poprzedniej ciazy w lecie miałam stopy szreka i po porodzie minął rok by zaczęły przypominać te z przed ciazy . Wiec mam nadzieje ze lecie te nowe buty na lekkim koturnie jeszcze włożę
 
A ja jeszcze nie mam nic :errr: Ale o maja biorę się bo to bez żartów :-D
Poleć jakieś sklepy z wózkami w Wawie bo na mojej wsi są aż 2 :szok:
Rustynka a kiedy rodzisz??
Ja w teoretycznie 7 lipca. W sumie to prócz wózka i kosmetyków mam już wszystko :)
Wózek będziemy zamawiać na emaluszek.pl :) Maja fajne ceny i można negocjować ;) co jest mega ważne przy tej ilości wydatków na wyprawke :)
Oni mają też sklep stacjonarny na Ursusie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rustynka a kiedy rodzisz??
Ja w teoretycznie 7 lipca. W sumie to prócz wózka i kosmetyków mam już wszystko :)
Wózek będziemy zamawiać na emaluszek.pl :) Maja fajne ceny i można negocjować ;) co jest mega ważne przy tej ilości wydatków na wyprawke :)
Oni mają też sklep stacjonarny na Ursusie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam na 17.07 także zaraz po Tobie i serio tylko kilka ciuszków ale o ciuszki się nie martwię bo mój chrzesniak ma 3 miesiące i Franio przejmie jego garderobę. No i lóżeczko już mam .
Oglądałam wózki na tej stronie już nie raz ale jeszcze nic nie wpadło w oko. Ja choruje na mutsy evo :tak:
 
Dziewczyny napiszcie do Buterfly. Chyba cos namotalam i albo usunelam watek zamkniety, albo sobie dostep do niego. Chcialam tylko post skasowac[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]kombinowalam i kombinowalam i [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Napisalam juz do admina zeby to naprawil[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny napiszcie do Buterfly. Chyba cos namotalam i albo usunelam watek zamkniety, albo sobie dostep do niego. Chcialam tylko post skasowac[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]kombinowalam i kombinowalam i [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Napisalam juz do admina zeby to naprawil[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie próbuje się dostać a tu brak wątku
 
Dziewczyny napiszcie do Buterfly. Chyba cos namotalam i albo usunelam watek zamkniety, albo sobie dostep do niego. Chcialam tylko post skasowac[emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]kombinowalam i kombinowalam i [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
Napisalam juz do admina zeby to naprawil[emoji24][emoji24][emoji24]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem, jak Ty to zrobiłaś, ale wątku faktycznie nie ma. Zaraz napiszę do admina :)
 
reklama
Do góry