reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Mavi, Rybko wielkie gratulacje!!! Dzieciaczki sa cudowne ❤❤❤ niech zdrowo rosna.

Flandi mnie zawsze zastanawia jak Ty sobie kurcze z dwojka dajesz rade?? Sa zsynchronowani? Czy jak jedno spi to drugie jest aktywne? I jak Wasze nocki?

Pomysl z grupa zamknieta do zdjec świetny! Popieram!

Tequilla strasznie podobaja mi sie Twoje polki przy lozeczku malego. Pieknie wygladaja. Kupowalas gotowe? Czy stolarz Wam robil? Mozesz pokazac kuchnie jeszcze? Bo szukam inspiracji. Twoja polka u mnie w zrzutach ekranu

Buzi buzi!!!!
 
reklama
Dziewczynki milego objadania sie dzis ;)
Ja korzystam ze jeszcze przed krzywa cukrowa :)
Chrusty czekaja na cukier puder a ciasto na pieczone paczki rosnie poki co ;)
1487842837-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki milego objadania sie dzis ;)
Ja korzystam ze jeszcze przed krzywa cukrowa :)
Chrusty czekaja na cukier puder a ciasto na pieczone paczki rosnie poki co ;)
1487842837-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dlaczego mi to zrobilas i pokazalas te pysznosci jak ja juz jestem na diecie cukrzycowej :(...ale bym sobie zjadla taki jeden caly talerzyk...
 
mavi - Zojka jest cudowna !
Mamy takie sliczne , a te buraki zabraniaja in vitro i pieprza ze to samo zlo :(
Gdybyscie robily watek zamkniety pamietajcie o mnie... ja z lisopadowkami mamy grupe na fb - tez to super pomysl byl.
Czy Wam tez tak wypadaja wlosy? u mnie tragedia jak po ciezkiej chorobie :(
 
Dziewczynki milego objadania sie dzis ;)
Ja korzystam ze jeszcze przed krzywa cukrowa :)
Chrusty czekaja na cukier puder a ciasto na pieczone paczki rosnie poki co ;)
1487842837-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
A ja u mamusi dzis z wizyta i dylemat ;)
1487847056-aaaaaa.jpeg


Oczywiście żart ;) zjadłam dziś 1.5 paczka i przy okazji Młoda się uaktywnila ;) chyba jej zasmakowaly te z malina ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mavi, Rybko wielkie gratulacje!!! Dzieciaczki sa cudowne [emoji173][emoji173][emoji173] niech zdrowo rosna.

Flandi mnie zawsze zastanawia jak Ty sobie kurcze z dwojka dajesz rade?? Sa zsynchronowani? Czy jak jedno spi to drugie jest aktywne? I jak Wasze nocki?

Pomysl z grupa zamknieta do zdjec świetny! Popieram!

Tequilla strasznie podobaja mi sie Twoje polki przy lozeczku malego. Pieknie wygladaja. Kupowalas gotowe? Czy stolarz Wam robil? Mozesz pokazac kuchnie jeszcze? Bo szukam inspiracji. Twoja polka u mnie w zrzutach ekranu

Buzi buzi!!!!
Agatek takie polki widzialam w ikei[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Odnosnie wakacji ja nie wiem czy gdzies jechac jakos mi sie wydaje ze bączek jest za maly i bedzie tylko umeczenie.
 
Do góry