reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
My też się zastanawiamy czy Alan nie jest za malutki na wakacje w innej strefie klimatycznej;) gdzieś wybierzemy się napewno ale być może jeszcze w tym roku tylko polskie morze:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom

Ode mnie z pracy kolega polecial z 4 miesiecznym synkiem do Kolumbii, a drugi z 6miesieczna coreczka do Meksyku. Obie podroze bezproblemowe, mimo ze to bylo ponad 10h w samolocie, wiec Grecja, Wlochy czy Kanary Waszym maluchom na pewno nie zaszkodza. Zwlaszcza we wrzesniu kiedy temp juz robia sie przyjemne [emoji4]
I wiele hoteli jest przystosowanych do takich malot :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lile następną w kolejce jestem ja. termin na wczoraj a mój babelek się w ogóle nie spieszy.
Odkąd jestem na forum to chyba jestem jedyną ciezaroweczka po in vitro która jest po terminie,wszystkie rodzą dzieciaczki wczesniej.
Jutro znów ktg. I poważnie rozwazam rozmowe z lekarzem o CC., zaczynam się martwić o Wojtusia[emoji58]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję:) starałam się zrobić coś ładnego i funkcjonalnego jednocześnie i chyba się udało:)
Kupowałam je w Ikea:) system nazywa się Besta
A zdjęcia kuchni wyślę pod wieczór bo póki co jesteśmy poza domem i nie mam jak fotki pstryknąć:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak bedziesz wrzucac ta kuchnie to prosze wrzuc jeszcze raz te zdjecia z kacika alana z lozeczkiem i tymi polkami. Dzieki
 
Jak bedziesz wrzucac ta kuchnie to prosze wrzuc jeszcze raz te zdjecia z kacika alana z lozeczkiem i tymi polkami. Dzieki
Kącik młodego mogę już wrzucić bo mam w telefonie zdjęcia:) proszę
1487854865-aaaaaa.jpeg
1487854879-aaaaaa.jpeg
1487854891-aaaaaa.jpeg
1487854901-aaaaaa.jpeg
1487854912-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie moze sie orientujecie: jesli na macierzynskim/rodzicielskim zaszloby sie w ciaze to nalezy sie zwolnienie 100% platne a potem od nowa macierzynskie rok czasu?
Gdzies obilo mi sie o uszy ze po macierzynskim trzeba wrocic do pracy bybylo rok placenia skladek i dopiero wtedy nalezy sie od nowa zwolnienie i urlop platny macierzynski.
Jak jest naprawde? Mamy mrozaczka i chcialabym szybko wrocic po niego ale nie moge sobie pozwolic na dwa lata bez kasy.
 
Mam pytanie moze sie orientujecie: jesli na macierzynskim/rodzicielskim zaszloby sie w ciaze to nalezy sie zwolnienie 100% platne a potem od nowa macierzynskie rok czasu?
Gdzies obilo mi sie o uszy ze po macierzynskim trzeba wrocic do pracy bybylo rok placenia skladek i dopiero wtedy nalezy sie od nowa zwolnienie i urlop platny macierzynski.
Jak jest naprawde? Mamy mrozaczka i chcialabym szybko wrocic po niego ale nie moge sobie pozwolic na dwa lata bez kasy.
Jeśli na macierzyńskim zajdziesz w ciążę, to najlepiej go przerwać (oczywiście po części obowiązkowej), wrócić na 1 dzień do pracy (możesz w tym dniu wziąć urlop) i od następnego dnia przynieść L4. To tak w maksymalnym uproszczeniu :)
 
reklama
Do góry