reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

mavi - Zojka jest cudowna !
Mamy takie sliczne , a te buraki zabraniaja in vitro i pieprza ze to samo zlo :(
Gdybyscie robily watek zamkniety pamietajcie o mnie... ja z lisopadowkami mamy grupe na fb - tez to super pomysl byl.
Czy Wam tez tak wypadaja wlosy? u mnie tragedia jak po ciezkiej chorobie :(

Grupa na fb też super pomysł. Nawet chyba prościej i szybciej niż tu :)

Mi włosy na szczęście póki co się trzymają.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mavi, Rybko wielkie gratulacje!!! Dzieciaczki sa cudowne [emoji173][emoji173][emoji173] niech zdrowo rosna.

Flandi mnie zawsze zastanawia jak Ty sobie kurcze z dwojka dajesz rade?? Sa zsynchronowani? Czy jak jedno spi to drugie jest aktywne? I jak Wasze nocki?

Pomysl z grupa zamknieta do zdjec świetny! Popieram!

Tequilla strasznie podobaja mi sie Twoje polki przy lozeczku malego. Pieknie wygladaja. Kupowalas gotowe? Czy stolarz Wam robil? Mozesz pokazac kuchnie jeszcze? Bo szukam inspiracji. Twoja polka u mnie w zrzutach ekranu

Buzi buzi!!!!
Dziękuję:) starałam się zrobić coś ładnego i funkcjonalnego jednocześnie i chyba się udało:)
Kupowałam je w Ikea:) system nazywa się Besta
A zdjęcia kuchni wyślę pod wieczór bo póki co jesteśmy poza domem i nie mam jak fotki pstryknąć:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnosnie wakacji ja nie wiem czy gdzies jechac jakos mi sie wydaje ze bączek jest za maly i bedzie tylko umeczenie.
My też się zastanawiamy czy Alan nie jest za malutki na wakacje w innej strefie klimatycznej;) gdzieś wybierzemy się napewno ale być może jeszcze w tym roku tylko polskie morze:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja do domu lece w sierpniu wlochy to musialaby byc 3 miesieczna coronia a o teneryfach tez myslalam na grudzien ;) zobsczyny jak to wszustko pouklada Sue u nas bo JuZ raz planowalam prace do 34 tc skoro nie ciezka I nici z tego wyszly to JuZ teraz nie planuje nic ;)



Mavi gratulacje cudownej coreczki [emoji7]
Zjadlam dwa paczusie [emoji95][emoji2]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry