reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moze jakas prywatna grupa ale tylko na zdjecia jak ktos chce wstawiac i sie boi o prywatnosc...duzo dziewczyn nas podczytuje i sie uczy i czeka zeby do nas dolaczyc...my tez kiedys bylysmy na ich miejscu...co zrobia jak zaciaza i ich tak jak kiedys nas ktos je wyrzuci z watku kto po in witro...

Jeśli mogę sie wtrącić.... właśnie ja mam taka sytuacje,ze Was podczytuje ale jeszcze nie jestem gotowa dołączyć [emoji17]( zbyt duzo niepewność) rozumiem tez ,ze boicie sie o swoją prywatność dlatego moze faktycznie utwórzcie sobie własna grupę gdzie będziecie mogły sobie swobodnie rozmawiać [emoji846] bo znowu otwierać nowe ciężarówki po Ivf jest bez sensu nie mówiąc juz o utraconych inf na forum [emoji17] pozdrawiam i do szybkiego [emoji8]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
reklama
Dziewczyny trochę późno pisze, ale u mnie baaardzo dużo się działo i nie miałam siły pisać. Wyszlam ze szpitala w którym leżałam z powodu tachykardii u małej, skaczącej oscylacji i skurczy. Po wyjściu lekarz kazał mi zrobić badania i crp z 4,7 wzrosło do 27, lekarz zrobił wymaz z szyjki i wyszło, ze mam w szyjce pałeczki zapalenia płuc- których przed szpitalem nie było. Wiec kolejne skierowanie do szpitala z podejrzeniem zakażenia wewnątrzmacicznego z sugestia rozwiązania ciąży. W międzyczasie wyszła mi ogromna ilość białka w moczu (dobowa zbiórka) i nadciśnienie. I tak 9 lutego przyszła na świat nasza córeczka Zojka. Zrobiono cesarkę z powodu poważnego stanu przedrzucawkowego i zagrażającej zamartwicy. Gdy mała była gotowa do wyjścia do domu to przetrzymali mnie bo CRP wzrastało i trzeba było zmienić antybiotyk. Później małej wyszła żółtaczka i trzeba było ja naświetlać, dodatkowo sporo spadła na wadze i potrzebne były dodatkowe badania wiec trochę to trwało. Bidulka dostawała antybiotyk bo bali się, ze przeszła na nią te przeklęte pałeczki. No i dodatkowo wyszło, ze wciąż mam bardzo dużo białka w moczu (dobowa zbiórka) wiec muszę odwiedzić przychodnie nefrologiczną bo pewnie posypały się jeszcze nerki. Od kilku dni jesteśmy w domu, ale nie mogłam napisać bo coś schrzanilo mi się z apka. Także zwalniam miejsce w kalendarzu bo ja już swoje SZCZĘŚCIE mam przy sobie [emoji173]
f53cdc084abadbfe3b15272a6b0d1738.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje :* śliczna córeczka :) trochę przeszlyscie ale ważne ze juz wszystko jest dobrze.
Życzę zdrówka dla Was :*
 
Moze jakas prywatna grupa ale tylko na zdjecia jak ktos chce wstawiac i sie boi o prywatnosc...duzo dziewczyn nas podczytuje i sie uczy i czeka zeby do nas dolaczyc...my tez kiedys bylysmy na ich miejscu...co zrobia jak zaciaza i ich tak jak kiedys nas ktos je wyrzuci z watku kto po in witro...

Mysle, ze to najlepsze rozwiazanie. Ploteczki codzienne tutaj, jak do tej pory, a jak jakies zdjecie, ktorego ktos nie chce pokazywac na publicznym watku, to mzoemy miec prywatna grupe i tam podziwiac :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
rybko mavi GRATULACJE !!!! Życzę dużo zdrówka i pociechy z maleństw .
Co do prywatnej grupy to kiedyś kilka dziewczyn utworzyło zamknięta grupę na fb i tam wymieniały sie fotkami . Ja akurat pozostałam tutaj . Często pisały później " wiesz pisałam ci na fb"
 
Flandi, ja jak sciagalam recznym aventem to mnie strasznie bolalo. Kup sobie medele swing jak chcesz sciagac dluzej. Szybko sciaga i nie boli. Napewno bedziesz zadowolona. Mi ja polecila Tola, teraz ja wszystkim polecam, bo jest super.
Droga, ale warta tych pieniedzy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Mnie już nie boli, początek był tylko ciężki. Mam medelę electric, spoko jest tylko głośny. Ale ja nie cisnę co 3h laktatorem bo nie mam czasu na to [emoji23] ściągam na jedno max dwa karmienia dwójki dziennie, daję cyca i mm. Musi wystarczyć [emoji6] Przy jednym byłoby prościej, ale mam moje dwa cudeńka i radzimy sobie jak możemy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry