reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Peugeotka, oszczędzaj się i odpoczywaj :)

Dziewczyny, jak Wy sobie radzicie ze spaniem? Dla mnie to jest jakiś koszmar ostatnio- z nocy na noc gorzej :( Nawet poducha już niewiele pomaga. Gdy śpię na lewym boku, to budzę się w nocy z bólem brzucha- jakby wszystkie wnętrzności mi się poprzesuwały i bolą. Na prawym boku lepiej, ale Mały tego nie lubi- ułożył się właśnie po prawej stronie i gdy tak leżę, to od razu mnie kopie i muszę się przewrócić. Najlepiej mi na plecach.
Czytałam, że ze spaniem najważniejsze jest to, żeby było wygodnie, nie musi być koniecznie lewy bok, jeśli nic się nie dzieje. Ale na dobrą sprawę, najwygodniej by mi chyba było na półleżąco :( Dziś nie spałam do drugiej, Staś się wiercił, kopał i w rezultacie zaczęły mnie boleć plecy. Zaczynają mnie stresować noce :(
 
reklama
Pochwal sie [emoji4] ja tez ogladalam spiworki po czym wychodzac z mala na spacer przypadkiem zauwazylam ze w moim spiworku do wozka sa otwory na pasy i tez pasuje do fotelika [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Taki :)
 

Załączniki

  • received_10209938201345433.jpeg
    received_10209938201345433.jpeg
    42,6 KB · Wyświetleń: 89
Peugeotka, oszczędzaj się i odpoczywaj :)

Dziewczyny, jak Wy sobie radzicie ze spaniem? Dla mnie to jest jakiś koszmar ostatnio- z nocy na noc gorzej :( Nawet poducha już niewiele pomaga. Gdy śpię na lewym boku, to budzę się w nocy z bólem brzucha- jakby wszystkie wnętrzności mi się poprzesuwały i bolą. Na prawym boku lepiej, ale Mały tego nie lubi- ułożył się właśnie po prawej stronie i gdy tak leżę, to od razu mnie kopie i muszę się przewrócić. Najlepiej mi na plecach.
Czytałam, że ze spaniem najważniejsze jest to, żeby było wygodnie, nie musi być koniecznie lewy bok, jeśli nic się nie dzieje. Ale na dobrą sprawę, najwygodniej by mi chyba było na półleżąco :( Dziś nie spałam do drugiej, Staś się wiercił, kopał i w rezultacie zaczęły mnie boleć plecy. Zaczynają mnie stresować noce :(

Wg mojej ginekolog i poloznej z szkoly rodzenia, kazda pozycja, w ktorej Ci wygodnie jest dobra. Nie musi byc na lewym boku. Masz poduszke taka duza (dluga), ktora sama mozesz sobie troche uformowac? Bo ja bez niej nie wyobrazam sobie spania i mimo, ze mi coraz ciezej to i tak poki co przesypiam noce w miare dobrze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja większych dostałam sporo i jak zaczęłam praczytać to się zorientowalam ze na początek za dużo nie mam.Któraś z was pisała ze trzeba mieć po 3 rzeczy z danego rozmiaru, np:znaczy 3 bodziaki dla.rękaw., 3 bodziaki krót. rękaw, 3 pajacyki itd??dobrze pamiętam czy mi się śniło :);):);)

Ale to chyba tylko d mo szpitala, bo tak to po 3 sztuki to moze byc troche malo, bo mozesz jednego dnia zuzyc i bedziesz musiala nastawiac pralke z 5 rzeczami codziennie...
Ja mysle ze tak po 5-6 sztuk bodziakow z dl i z krotkim rekawem no i przynajmniej 6-8 pakajacow bedzie trzeba. Tak mi sie wydaje, ze to takie minimum jesli chodzi o te rozmiary 52-62cm...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,podczytuje was w miarę wolnego czasu. U nas ok,w tym cyklu słabo,chociaż nie wiadomo -seks był w 12 dc i 18 dc,dziś mam 21 dc,a że te cykle takie popieprzone mam,to i szansa jest,bo nie wiem kiedy mam owulacje.:sorry2:
Córka dalej chora,już 3 antybiotyk leci,ale na szczęście już lepiej.:blink:
A poza tym mi się jakaś infekcja intymna zaczyna,no rewelacja....:no:
 
Wg mojej ginekolog i poloznej z szkoly rodzenia, kazda pozycja, w ktorej Ci wygodnie jest dobra. Nie musi byc na lewym boku. Masz poduszke taka duza (dluga), ktora sama mozesz sobie troche uformowac? Bo ja bez niej nie wyobrazam sobie spania i mimo, ze mi coraz ciezej to i tak poki co przesypiam noce w miare dobrze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Tak, mam poduszkę - tę w kształcie litery C z motherhood. Z nią jest lepiej, ale już nie tak dobrze, gdy zaczynałam jej używać.
Też słyszałam, że dobra jest każda pozycja, w której Ci wygodnie. Tylko mi jest wygodnie w pozycji, której nie lubi mój syn ;)
 
reklama
Do góry