reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Moze zadzwon do niego i zapytaj jakie dokladnie? Ogolnie usg jest bardziej wiarygodne niz test pappa, ale moze dla spokoju rozwaz nifty?


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Wg mnie nifty ma sens tylko wtedy jesli jestes zdecydowana, ze w razie jakby sie okazalo, ze cos jest nie tak to usuwasz ciaze...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie usg wyszlo idealnie, powiedzial mi lekarz, ze juz dawno takich ladnych wynikow nie widzial. Po tygodniu zadzownili, ze maja wynik testow pappa i zeby przyjsc pilnie na kontrole. Myslalam, ze umre w ciagu tych 3h czekania na wizyte. Okazalo sie, ze ryzyko ZD wyszlo 1:512 wiec nieco podwyzszone i zaproponowali mi nifty. Nie zgodzilam sie wiec powiedzieli, ze w takim razie czekamy do II prenatalnych i tam sie okaze jak wyglada sytuacja. Wg usg prenatalnego i kolejnego zrobionego w 24tyg - wszytsko jest w porzadku i mam nadzieje, ze tak zostanie.
Ale wiem jak Ci teraz musi byc ciezko, postaraj sie nie denerwowac i myslec pozytywnie. Wierze, ze bedzie dobrze, Twoj lekarz tez wydaje sie byc spokojny.
Kurcze ... Oby...
Nie moge oddzwonic do lekarza bo z stacjonarnego dzwonil i juz wyszedl a ogolnie nie moga mi podac wynikow bo otrzymuje sie je u genetyka...

Masakra jakas...

Tak czytam ze nawet jesli genetyk wyrazi watpliwosc to nifty mozna pozniej tez zrobic... Wiec chyba poczekam do tego czwartku co mi tam powie...

No lekarz mowil ze nie zmiania to wg niego ryzyka wad genetycznych...

Mierzyl ta przeziernosc chyba z 10 razy... I 2.2 najczesciej... Najwyzszy wynik 2.7 byl...
Kosc nosowa tez obecna...

Zejde na zawal...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze ... Oby...
Nie moge oddzwonic do lekarza bo z stacjonarnego dzwonil i juz wyszedl a ogolnie nie moga mi podac wynikow bo otrzymuje sie je u genetyka...

Masakra jakas...

Tak czytam ze nawet jesli genetyk wyrazi watpliwosc to nifty mozna pozniej tez zrobic... Wiec chyba poczekam do tego czwartku co mi tam powie...

No lekarz mowil ze nie zmiania to wg niego ryzyka wad genetycznych...

Mierzyl ta przeziernosc chyba z 10 razy... I 2.2 najczesciej... Najwyzszy wynik 2.7 byl...
Kosc nosowa tez obecna...

Zejde na zawal...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Bierz pod uwage, ze po prostu powiedzial, ze nie do konca jest ok. Nie, ze jest zle. U mnie telefon byl - prosze przyjsc jeszcze dzis. Przeplakalam 2h.
Bedzie dobrze, naprawde w to wierze [emoji11]
I tak, jak pisalam - postraj sie nie denerwowac, ze wzgledu na dziecko - choc wiem, ze latwo sie mowi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bierz pod uwage, ze po prostu powiedzial, ze nie do konca jest ok. Nie, ze jest zle. U mnie telefon byl - prosze przyjsc jeszcze dzis. Przeplakalam 2h.
Bedzie dobrze, naprawde w to wierze [emoji11]
I tak, jak pisalam - postraj sie nie denerwowac, ze wzgledu na dziecko - choc wiem, ze latwo sie mowi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki za wsparcie:)
Postaram sie... Choc juz rozwazam czy sie na jeszcze jedno usg nie umowic... Tylko u siebie nie mam lekarza z porownywalnym sprzetem i doswiadczeniem...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki za wsparcie:)
Postaram sie... Choc juz rozwazam czy sie na jeszcze jedno usg nie umowic... Tylko u siebie nie mam lekarza z porownywalnym sprzetem i doswiadczeniem...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale usg wyszlo Ci ok, wiec kolejne niewiele zmieni, bo teraz musza przeanalizowac wynik usg z wynikiem testu pappa i wtedy podadza Ci ryzyko wystapienia wad. Pamietaj, ze pappa to starystyka. Czytalam kiedys, ze ciaza z invitro juz moze wynik tego testu zmieniac, no i wiadomo - wiek np. Ile masz lat?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
32... Zarodek mrozony z 29 roku ... No tak tylko on mi wlasciwie nie mowil o wzroscie tego ryzyka tylko ze wynik krwi niski przez co moga byc inne problemy...

Chyba faktycznie trzeba ten tydzien poczekac i wtedy zobacze jak to ma sie liczbowo i co ten genetyk na ten temat bedzie mogl powiedziec w odniesieniu do dobrego usg...
Caly tydzien... A jeszcze wizyta o 19:30...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
32... Zarodek mrozony z 29 roku ... No tak tylko on mi wlasciwie nie mowil o wzroscie tego ryzyka tylko ze wynik krwi niski przez co moga byc inne problemy...

Chyba faktycznie trzeba ten tydzien poczekac i wtedy zobacze jak to ma sie liczbowo i co ten genetyk na ten temat bedzie mogl powiedziec w odniesieniu do dobrego usg...
Caly tydzien... A jeszcze wizyta o 19:30...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom

Ema z tego co kojarzę to jesteśmy w tej samej klinice. Badania robiłaś u nich?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Melduję się po wizycie. Malutka dobrze
1f642.png
:-) niestety skupilismy się na szyjce, która z 3,8 cm skróciła się do 2,9cm.:( Mam brać luteine i magnez. I oczywiście leżenie i nie mam myć okien
1f609.png
;-) Oby leki pomogły.
 
reklama
Nie rozumiem takich lekarzy. Po co dzwoni i daje jakieś strzępki informacji, że coś jest nie tak ale nie do końca wiadomo co. Lepiej poczekać do wizyty i wyłożyć kawę na ławę.
Co Ty masz teraz biedna do czwartku robić? Do mnie nikt nie dzwonił, odebrałam komplet z pełnym opisem.
 
Do góry