reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nie dość że tyle lat starałam się o to maleństwo to teraz zamiast cieszyć się każdym dniem to z dnia na dzień nowe rewelacje i stresy :( chciałabym usnąć i obudzić się dopiero w styczniu na dwa dni przed porodem :)
A co to te kłykciny? chcesz rodzić SN?
Nie przejmuj się. Gbs to nie tragedia. Rozmawiałam z położna która powiedziała ze nic się nie dzieje. Po prostu przy porodzie ty i maleństwo dostajecie antybiotyk . Maleństwo będzie zdrowe .

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie przejmuj się. Gbs to nie tragedia. Rozmawiałam z położna która powiedziała ze nic się nie dzieje. Po prostu przy porodzie ty i maleństwo dostajecie antybiotyk . Maleństwo będzie zdrowe .

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki kochana :) wiem że w pore podany antybiotyk zabezpieczy dzidziusia ale jak nie zdążą albo jednak dojdzie do zakażenia to komplikacje są straszne :(
 
W
Ale zdarza się to raz na milion ! Głowa do góry :* skoro już się udało zajść w ciążę to może być tylko dobrze ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Wiedziałam że dobrym posunięciem będzie dołączenie do WAS :) nikt tak nie potrafi zrozumieć i pocieszyć jak osoba która przeszła to samo :) Dziękuję !!!:)
 
Magda dziękuje u nas poki co bez skurczy :-) tylko nasila mi sie zespół niespokojnych nóg i jest to bardzo męczące ale dam radę dla tego maluszka.

Co do detektora to zdania sa podzielone. Ja mam i nigdy nie użyłam. Moje dziecko chowa sie i ucieka za każdym razem jak przykładają detektor czy ktg. Naprawdę ciezko go znalezc, nie cierpi tego i osoba nieprofesjonalna jak np my mogłaby wpaść w panikę ze nie moze znalezc tętna. Niedługo poczujesz ruchy i juz bedziesz spokojniejsza :-)

teQuila ja mam GBS. Teraz mi wyszło jak wylądowałam na porodówce. Absolutnie sie tym nie przejmuj i nie stresuj. GBS potrafi przyjść i zniknąć, zniknąć i przyjść i właściwie ma to znaczenie tylko podczas porodu. Mi dali antybiotyk na to tydzien temu, dlatego że miałam rodzic i teraz dostaje tez przez 10 dni zeby zapobiec wszelkim infekcjom, ale i tak bedą mi jeszcze podawać przed samym porodem, bo moze wrócić. Ponoć nie ma znaczenia ta bakteria jak ma sie odbyć cesarka, bardziej chodzi o to, zeby podczas naturalnego porodu dziecko nie dotknęło ustami pochwy gdzie ta bakteria jest. U mnie jeszcze powiedzieli, ze dadzą antybiotyk dziecku po porodzie w razie czego.
Naprawdę nie masz sie co stresować po prostu podczas porodu zgłoś że ją masz i bedzie po problemie.
 
Kochana nie przejmuj się. Mi w ciąży teraz wyszły klykciny kończyste. Też się przerazilam bo jak urosną to nie będę mogła normalnie rodzic. Też się nie da tego leczyć w ciąży. Dobrze ze wyszło mi pod koniec bo az tak wielkie nie urosną.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
A przed ciążą miałaś jakieś początki? robiłaś jakies dodatkowe badania na hpv?
Ja się ich właśnie boję, bo jakieś 4 lata temu wyszedł mi właśnie hpv, miałam się szczepić , ale wtedy nie mogłabym się starać. Teraz się w sumie chyba cieszę, oglądałam ostatnio program o negatywnych skutkach tych szczepień...
 
A mnie coraz bardziej irytują te odruchy wymiotne. Dziś prawie do południa mnie męczyły :( Z tego wszystkiego aż się poryczałam :( A M cały czas się śmieje i mnie mówi do naszego bąbla, żeby dalej mi dokuczał :(
 
A przed ciążą miałaś jakieś początki? robiłaś jakies dodatkowe badania na hpv?
Ja się ich właśnie boję, bo jakieś 4 lata temu wyszedł mi właśnie hpv, miałam się szczepić , ale wtedy nie mogłabym się starać. Teraz się w sumie chyba cieszę, oglądałam ostatnio program o negatywnych skutkach tych szczepień...
Nie miałam nic. Nigdy by Mi do głowy nie przyszło ze mam. No ale był uspiony do momentu ciąży

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tam dziewczyny. Mi się tak wlecze dzień. Odkryłam że chleb w jajku mi nie wchodzi ale robiłam z chlebem zbożowym domowym wiec może dlatego ale niestety wylądowalo jedzenie w koszu :( więc zjadłam 4 kiwi bo tyle zostało. Chyba zakupy trzeba zrobić. Ale tak się nie chce
 
Do góry