reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jak tam dziewczyny. Mi się tak wlecze dzień. Odkryłam że chleb w jajku mi nie wchodzi ale robiłam z chlebem zbożowym domowym wiec może dlatego ale niestety wylądowalo jedzenie w koszu :( więc zjadłam 4 kiwi bo tyle zostało. Chyba zakupy trzeba zrobić. Ale tak się nie chce
No to witaj w klubie. Nie mam sił na nic. Najlepiej leżałaby całymi dniami i nic nie robiła :( Ja chyba nie mam sił na nic. Czuje się osłabiona, nie iwem od czego to zależy. Oczywiście znów przybiłam 5 z kibelkiem :( Masakra jakaś. Juz nie mam sił. Ja bd dziś tosty robiła, może mi wejdą :)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia,juz mi lepiej :)
A miała któraś robione badania na różyczkę i odczyn coombsa? właśnie odebrałam wyniki i aż się boję spojrzeć w internet żeby je zweryfikować :/
Doszłam do wniosku że do nas wogóle nie powinny docierać wyniki,tylko do lekarza który na wizycie je zinterpretuje i uspokoi od razu :)
 
Jak tam dziewczyny. Mi się tak wlecze dzień. Odkryłam że chleb w jajku mi nie wchodzi ale robiłam z chlebem zbożowym domowym wiec może dlatego ale niestety wylądowalo jedzenie w koszu :( więc zjadłam 4 kiwi bo tyle zostało. Chyba zakupy trzeba zrobić. Ale tak się nie chce
Ja tez mam dziś lenia.Odebrałam wyniki,kupiłam owoce i dodatki do obiadu i cheetosy serowe!!! chodziły za mną od wczoraj i tylko one zmotywowały mnie do wyjścia z domu ;)
 
Dzięki dziewczyny za słowa pocieszenia,juz mi lepiej :)
A miała któraś robione badania na różyczkę i odczyn coombsa? właśnie odebrałam wyniki i aż się boję spojrzeć w internet żeby je zweryfikować :/
Doszłam do wniosku że do nas wogóle nie powinny docierać wyniki,tylko do lekarza który na wizycie je zinterpretuje i uspokoi od razu :)
ja miałam tylko robione na różyczke
 
reklama
Do góry