reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

liskka, współczuję pogody. Wierzę, że jesteś zmęczona, bo ja też mam dosyć, nogi też mi puchną i już chcę rozwiązania. A u nas pogoda bez porównania, bo chyba ponad 10st. mniej.
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Dziękuję za odpowiedzi, dzwoniłam do swojego gin i potwierdził Wasze słowa- mam kupić maść, mąż pojechał do apteki, a tam Pani Farmaceutka powiedziała Mu, że pisała prace doktorancką na taki temat, że żadna maść na opryszczkę, żadne tabl i tym podobne preparaty nie były nigdy testowane, w kierunku ciąży, i stanowczo odradza smarowania opryszczki jakąkolwiek maściom. i już nie wiem o zrobić. ehh narazie zaatakowałam ją pastą do zębów, przynajmniej nie roznosi się i nie rośnie.
Pani Jaworska Mnie na początku strasznie bolały piersi, teraz już ich nie czuję, no może lekko sutki. ale do dnia dzisiejszego mam mega mdłosci, co gorsza od południa do wieczora (dobrze,że choć ranki mam spokojne).
Witam wszystkie NOWE Panie :)
 
Mnie tez piersi bolały do jakiegoś czasu, i były jak silikonowe :p ale potem juz zrobiły sie normalne .

Moja znajoma właśnie urodziła sn bliźniaki, w moj termin :p w jej 34 tyg , ale maluszki sa
tycie 1800 i 1500 . Szybki miała poród ale z drugiej strony takie maluszki chyba łatwiej urodzić.
 
anulla28 macica sobie ćwiczy:-D może poród łatwiejszy potem będzie, no i najlepiej bezbolesny:-p
 
Kate mam jeszcze 12 dni do terminu z om. Brzuch napina mi się od miesiąca. Chwilę poleżałam sobie dzisiaj i skurcze przeszły. Wzięłam się za porządki i od 18 do 23 byłam zajęta i ani jednego skurczu :-)
A u Ciebie jak samopoczucie?


Lisska może koleżanka zajęła Twój termin i jutro lisek postanowi wyjść :-)


Nacia ja opryszczkę na ustach smarowałam pastą do zębów. miała działanie zasuszające.


Rapus miałam raz kilkudniowe plamienie ale to z powodu zmian na szyjce. Tylko byłam już ok 23 tc


A w ogóle to wczoraj sąsiadka mi powiedziała, że wyglądam na zmęczoną na twarzy i dwa razy usłyszałam, że brzuch mi opadł. Gapię się na ten mój brzuch i nie widzę, żeby był niżej.
 
Aisa79, a Ty chcesz urodzić przed terminem ? ;-) Spokojnie 12 dni to dużo czasu, też myślałam że od 38tc to już wszystko może się wydarzyć ale najwyraźniej nic. Jeśli planujesz cc to luzik, odpoczywaj kobieto ile możesz teraz ;-)
O 10 mam ktg i potem wizyte, zobaczymy co dalej.

Raptus, u mnie obyło się bez plamień
 
Aisa, powiedz synkowi żeby jeszcze poczekał, jest kolejka do porodu :-D:-D:-D
liskka, koleżanka zajęła Ci termin :) Ale miejmy nadzieję, że wreszcie coś się ruszy. Ciekawe czy na ktg będą jakieś skurcze :)
 
liskka, Anulla i jak tam wasze bobaski dzisiaj? nadal cisza?

Aisa79 ale to te 13 dni to tak samo niebezpieczne jak 7/8 mc ciąży? bo tak to chyba nawet do wcześniaków młodzież by się nie zaliczała, chyba ze jednak tak? :eek:
A ja kupiłam wczoraj pierwsze spodnie ciążowe w lidlu za 30zl takie dresy zwykłe, ale jakie wygodne:-) trochę za duże jeszcze sa, ale za pare tygodni będzie w sam raz. Na później tez sobie kupiłam drugie o rozmiar większe:-) mój M mało się nie popłakał jak mnie zobaczył i z aparatem za mną biegał po całym domu...:-D Ale z drugiej strony mam wyrzuty sumienia że kupiłam te spodnie bo obiecałam sobie ze dopiero po 12tc kupie jak wszystko będzie dobrze, a usg mam dopiero jutro. Jak coś będzie nie tak to nie będę mogła patrzeć na te spodnie:-(
 
reklama
Do góry