reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla to trzymam za was kciuki:-) może przekup córę jakiś autem na 18te urodziny:-D to wcześniej się zbierze do wyjścia.
 
reklama
Kate moja ciąża jest już donoszona i dziecko może się już spokojnie urodzić, jest w pełni rozwinięte i po drugiej stronie brzucha bezpieczne. Dziś już jest 11 dni do mojego porodu i już nie mogę się doczekać :-)
 
liskka daj znać po wizycie, ciekawa jestem jak ktg wyszło,
kate ja tak jak ty, też miałam wyrzuty sumienia jak sobie kupiłam leginsy ciążowe. Byłam w lidlu w poniedziałek i u mnie oczywiście spodni już nie było a chciałam sobie jeszcze kupić tak żeby po domu były, ale za to mam 4 biustonosze do karmienia- z wyglądu są rewelacja tylko obawiam się czy nie za małe okażą się jak będę miała pokarm :baffled: no ale nie pomyślałam, zobaczymy,
anulla na twoje relacje też czekam- ja jutro mam wizytę, zobaczymy co u mnie słychać
aisa a wiesz ile mały waży ?
Ależ jestem ciekawa która z nas pierwsza rozpakuje się ....
Dziewczyny a leci wam siara ? Kurcze u mnie sucho i martwie się czy to nie jest oznaką że nie będę miała wogle pokarmu,
 
Ostatnia edycja:
A wiec tak, ktg ok, lozysko i wody tez. Ginka skróciła mi ręcznie szyjkę do 2cm.. Nie powiem bolało jak cholera . Jak wróciłam do domu to odpadł mi czop całkowicie , taka klucha gęsta galaretowata brązowa. Na początku poczułam takie plum , myślałam ze to krew bo po tej eksploracji krwawiłam trochę ale to niby normalne . Patrzę na podpaske a tu nic i dopiero przy sikaniu wyszedł. Zadzwoniłam do położnej i potwierdziła ze to czop.
Gin powiedziała ze do dwóch dni powinna sie rozkręcic akcja.. Ale w razie czego ktg mam na pon ustalone znów.
Dzisiaj o 20 mam tez w klinice juz ktg zeby sprawdzić co i jak . Bedzie je robic położna.
Na razie nie czuje skurczów ale idę na wszelki wypadek sie wykapać i umysł włosy :D
Lisek wazy 3600 wg dzisiejszego pomiaru. Mam chodzić jak szalona .
 
Anula86 niestety nie znam wagi małego. Uroki chodzenia na wizyty na nfz, wyczerpałam już limit.
U mnie w cyckach też sucho. Nawet wczoraj sprawdzałam ale nawet mała kropelka nie poleciała.
Fajnie, że te staniki do karmienia dostałaś. Ja załapałam się na jeden tylko. spodnie były ale jakoś nie podobały mi się.


Lisska to teraz musi się już rozkręcić :-). Ręczne skracanie szyjki brzmi strasznie. Nie umiem sobie tego wyobrazić.
 
Ostatnia edycja:
kate_p7 ja tez te spodnie w Lidlu kupiłam w poniedziałek... ale są jeszcze zdecydowanie za duże :-)

liskka - no to teraz czekamy na akcję! Powinno już się zacząć niebawem :tak:
 
liskka, to urodzisz pierwsza :-). Ja mam szyjkę skróconą i to na tyle. Nic się nie dzieje. Mała jest nisko, ale nie spieszy się jej. W poniedziałek mam też ktg i potem co 2-3 dni. A 25 maja mam się zgłosić do szpitala jeśli się nic nie ruszy na testy oxytocynowe i jak dalej nic nie będzie to cc. A jak będzie to rodzę sn.
Zazdroszczę, że cały czop już Ci wyszedł i na to wygląda, że szybko może zacząć się akcja :) Moja mała waży 3400.

aha, jakbym chciała cc, to nawet jutro lekarz by mi zrobił. Ale wreszcie wytłumaczył mi porządnie, że u mnie cc to ostateczność, wiec jakby nie było muszę spróbować sn. Może to i dobrze, tylko najgorsze czekanie.
 
Ostatnia edycja:
liskka nawet nie pytam o szczegóły "ręcznego skracania szyjki", brzmi boląco :baffled: ale dzięki temu pewnie coś się ruszy, a mały ładna wagę ma
anulla a cc dla ciebie nie będzie dobre ze względu na wcześniejsze cięcie ? Pewnie pisałaś a mi coś świta ;-)
 
Anula, tak - byłam 3 razy cięta i to trochę komplikuje. Nie u każdego, ale u mnie tak. Oczywiście w przypadku komplikacji to mnie pokroją, ale lepiej tego uniknąć.

liskka, a rozwarcie jakieś masz? Kurcze ja mam krótszą szyjkę i też nic nie wskazuje na poród. Ale lekarz obstawia, że w następnym tyg urodzę i nie będzie potrzeby wywoływania. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Znowu mi wyszedl ogromny glut tego czopa, juz myślałam ze ten poprzedni to była całość a teraz praktycznie ta sama ilośc .
Anulla28, ja mam teraz na 2cm. Dobrze ze wieczorem mam ktg. Rozwarcie nie wiem chyba nie. Żadnych boli nic
 
Do góry