reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Smerfeta, jak czytam Twoje rewelacje z Klinicznej to az sie boje tam jechac. Juz wiem co oni bedą ze mną robic.Do tego jeszcze pewnie co chwile cukier beda mierzyc. Kurde normalnie strach sie bać !
No ale u Ciebie przynajmniej jasna sytuacja. Moze w koncu jakis ogarnięty lekarz na dyzur przyszedł.
 
Smerfeta wow czyli jednak cc. Ale jak to jest, kiedy Ci ja zrobia? Bo z tego co sie orientuje to dzien przed juz nie mozna jesc od 18-tej a Ty pewnie sniadanko dzisiaj zjadlas? Trzymam MEGA kciukasy Ty moja blizniaczko forumowa i czekam na relacje z cc. Moze juz tulisz Alusie :) Skoro nasze losy podobnie sie plotly to ja tez juz niedlugo trafie na patologie ;)

Liskka ja teoretycznie termin mam na 10 kwietnia ale z usg wychodzi 28 marzec wiec ta wizyta 26 marca na oddziale jest bardzo realnym terminem cc. Pewnym nigdy byc nie mozna bo jak cos sie zacznie wczesniej dziac i trafie do szpitala zbyt pozno (mam 30 km) to moze sie okazac, ze bede musiala rodzic sn.
 
Kasik to bylo do przewidzenia bo tetno za bardzo szalalo. Najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skonczylo :-) Smerfetka gratuluje malutkiej Aluni !!!
 
Smerfeta przede wszystkim gratulacje dla WAs. super ze juz po wszystkim i skonczyło sie dobrze. Jakis madry lekarz dzis Ci sie trafił chyba mu sie whisky nalezy:)
ale powiedzcie mi po co to było?? te cewniki testy itp skoro nic to nie dawało?? i dobrze ze skonczylo sie cc bo jakby kazali jej na siłe rodzic sn to nie chce krakac jakby mogło sie skonczyc skoro malutka dwa razy była owinieta!!!!! własnie dlatego jak dziekuje za sn.

Genna Ty to tez miałas niezła jazde z porodem, to wyciskanie to przeciez juz myslałam ze sie nie stosuje:/ dobrze ze wszystko sie skonczyło w porzadku!
 
reklama
Do góry