reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Smerfeta gratuluje!!! Alunia przekroczyla to 2,5kg czyli jest dobrze :-)

Ja tez nie rozumiem po co było to wywoływanie SN jesli juz wczesniej było cos nie tak, takie balansowanie na krawedzi a jak sie okazalo dobrze ze to CC bo naprawde mogłoby być źle.
 
reklama
Joasia ja jestem Twojego zdania i tez podziekowalam za sn patrzac na to co sie dzieje...

Smerfeta miala test oxy zeby sprawdzic jak malutka zareaguje na skurcze czy z tetnem bedzie ok nie po to zeby wywolac porod. A ten cewnik po to zeby wywolac porod.

A co do genny to musieli wycisnac maluszka bo przegapili czas kiedy mozna bylo wykonac cc i tego nie zrobili. Jak dziecko wejdzie w kanal rodny to juz cc nie mozna wykonac wtedy pozostaje tylko porod kleszczowy proznociag albo wlasnie wycisniecie dziecka na sile.
 
smerfeta, jak dobrze że już masz Alunie przy sobie, gratulacje !

Ciekawe jak Agaawa , czy też już tuli Piotrusia?

I dlaczego Olusia i Aisa79 nic nie piszą, już się zaczynam martwić
 
lilka własnie niby mowia ze rodzic sn a jak cos sie bedzie dziac to wezma na cesarke tylko nie zawsze juz mozna wykonac ciecie bo jest za pozno:/ Boze mam nadzieje ze jak doczekam do mojego terminu cc
 
Dzięki dziewczyny za miłe slowa
U mnie plan był taki że miałam mieć poród naturalny stąd cewnik i dzisiejsza oxy. Ale po podłączeniu do oxy znowu tętno dwa razy poszlo w dól, raz bardzo znacząco.
Przyszedl taki starszy doktor ale bardzo miły, wysłuchał jaka była moja historia z tymi ktg i wyszedł. Za jakiś czas wrócił z obsadą i powiedział że naradzili się z lekarzami i stwierdzili że nie wiedza z czym mają do czynienia więc proponuja cc. Podpisalam papier i od razu na blok operacyjny poszłam.
Teraz już leżę z małą na brzuchu :-), krotkie karmienie juz było ale dostalam morfine więc przez 4 godz mam zakaz karmienia

Poród wpisano o godz 9:23, waga dokładnie 2670 g, 54 cm i w ostateczności 10 pkt :-)
Alusie w sumie po godzince od przewiezienia na sale poporodowa dostałam i tak się zapoznajemy :-)
 
Ostatnia edycja:
Smerfetka jeszcze raz gratuluje !!! Ja to bym wycalowala tego lekarza ze taka dobra decyzje podjal. A inni pewnie by czekali. Jak sie czujesz kochana ? Zdrowka dla Was i szybkiego powrotu do domu ;-)
 
reklama
Smerfeta najszczersze gratulację:tak:dobrze że już masz Alunie przy sobie i wbrew wszytskiemu wagę też ma dobrą. Życzę zdrówka dla Was.

Właśnie Olusia się ostatnio nie odzywa na żadnym forum:dry:
Kasik to teraz Ty pierwsza jesteś w kolejce do porodu? :-pBo ja mam zaszczytne ostatnie miejsce:tak:

Dziewczyny czy miałyście skierowania z klinik na drugie badania prenatalne czy robiłyście je prywatnie czy odpuściłyście? Tak tylko pytam, za 13 dni mam pierwsze prenatalne a już myślę o drugim:sorry2:
 
Do góry