reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Anulla28, świetne wieści !

Kiki, u nas było juz widac w 6t, a dokładnie 32 dni po transferze, u ciebie tez tak bedzie ! Kuruj sie domowymi sposobami a jak dasz radę to idź do lekarza rodzinnego choć pewnie za dużo ci nie przepisze bo mało co wolno.
A w weekend zamawiamy wózek :-)!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Genna zagladam co chwile czekajac na wiesci od Ciebie. Kochana trzymaj sie, zadaj cc, niech sie nie wyglupiaja tylko wyciagaja Frania bo sie wykonczysz i fizycznie i psychicznie.
 
Ewelina, zapewne zmęczona jesteś na maxa...
Jak mi mąż smoczek dla małej przywiózł i spała ciągiem dwa razy po 3 godziny a ja przy niej to wyspalam się jak młody Bóg po prawie 3 nieprzespanych nocach...
Wiesz już kiedy wychodzicie do domu?
 
No my juz mamy lozeczko... dzis zamawiamy foteliki i wozek...:tak:

Genna i jak tam sytuacja u ciebie?;-)

Madzia spalas 3h... to nie dziwie sie ze jestes zmeczona i spiaca...
 
reklama
Olusia jaki wozek wybraliscie ? Ja tez bede musiala sie zaoptrzyc w wozek na dwa maluchy ... Jestem ciekawa wyboru ja juz mam upatrzony ale jeszcze na wszystko za wczesnie...
 
Do góry