reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Joasia oooo to faktycznie kukne i dam dam znac...:tak:mam nadzieje ze nie bedzie jakis nie dorobek u nas...hmmm

Aisa
daj linka do takiego lozeczka...:tak:

p.s narazie bede miala jedno lozeczko, a potem na spokojnie kupimy drugie to moze z szufladka...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Olusia wózek fajny. Jaki kolor?

W sobotę kupiłam też kołyskę. Tak więc mój synuś ma gdzie spać. Kołyska jest taka jak na zdjęciu
 

Załączniki

  • 1423144236347.jpg
    1423144236347.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 45
  • 1423144249809.jpg
    1423144249809.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 47
Aisa oooo fajne te lozeczko z ta szuflada... to kupie jako drugie lozeczko takie...:tak:chociaz wybralam takie ale nie kupilismy jeszcze... czekam na mojego...wiec chyba jednak zdecyduje sie na to lozeczko z szufladka...a kolyska sliczna ...

a odnosnie wozka podoba mi sie srebny len-roz, braz-bez, srebny len - zielen,

Joasia biale lozeczko tez ciekawe....:tak:

lilka-1986 daj linka...:tak:

Ewelina wiec twoj maluszek od malutkiego bedzie sie opalal?:tak:obyscie jutro wyszli do domku !
 
Aisa, na pewno się podniesie łożysko. Co prawda u mnie się podniosło, ale jest nisko osadzone i boję się o szyjkę na dalszym etapie ciąży, ale narazie nie martwię się tym. Masz wizytę za miesiąc, to już na pewno będzie lepiej. Mi powiedział, że właśnie często na tym etapie jest przodujące, a później macica bardzo się rozrasta i powiększa i dlatego łożysko idzie trochę do góry. U Ciebie też tak będzie :)

Ładną kołyskę kupiłaś. Sama się zastanawiam nad nią, ale narazie wstrzymuję się z zakupem.

Ja byłam dziś w lidlu, ale oczywiście jak to u mnie, musiałabym stać przed otwarciem sklepu w kilometrowej kolejce, a potem biegiem do ubranek i bić się o nie, a w ciąży to nie bardzo chciałam sobie i małej fundować takie przygody, więc dałam na spokój i po 2 godz od otwarcia nic już nie było, tylko ceny zostały. Ale za to kupiłam w innym sklepie śliczne rajstopki i spódniczkę dla małej. Tylko muszę być cicho i mężowi powiedzieć później, bo krzyczy już na mnie, że ciągle coś dokupuję i mała ma więcej ubranek od nas razem wziętych :-D

Genna, odezwij się do nas jak tylko dasz radę, a może wreszcie zlitowali się nad Tobą.
Kotuska, zapomniałam Ci powiedzieć, że jakiś tydzień temu śniło mi się, że urodziłaś - ale nie martw się bo poród był w terminie i przebiegł bardzo szybko i sprawnie :tak:

Ładne są wasze łóżka i wózki. A sesje zdjęciowe będą na pewno super pamiątką :)
my nawet nie będziemy mieli zdjęcia małej 3D, bo okazało się, że mój lekarz u siebie nie robi, tylko w przychodni prywatnej w innym miejscu i tam bym musiała się zapisać i oczywiście dodatkowo kasę by wziął. Pewnie z 200-250 zł. Więc chyba się nie zdecydujemy. Za to sesję po narodzinach małej na pewno będę chciała.
 
reklama
Chciałem sie przedstawić , Mam na imię Franuś i przeszedłem dzisiaj na swiat o 9:31. Ważę 2640g i mierze 54 cm :) dostałem 10 pkt, mimo ciężkich przejść mama była bardzo dzielna :) urodziłam mnie SN :) dumny tata przeciął pępowinę :) a mamusia odrazu zaczęła karmić poersią :)ImageUploadedByForum BabyBoom1423147437.200423.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1423147437.200423.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1423147437.200423.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 74
Do góry