reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Smerfeta chyba nie mgly ruszyc stare zakrzepy bo on acard bral caly czas a clexane mial bardzo mala dawke 0,4. Nie ma co gdybac, niech lekarze szukaja. Przebadaja go porzadnie bo ma bardzo dobra, dociekliwa lekarke prowadzaca. Moze to te "zlo", ktorego w zyciu narobil do niego powoli wraca ...
 
reklama
Kasik ja mysle ze to "to zło" co napisałaś wyszło , Pisalas ze narozrabial w życiu , tylko szkoda ze teraz wszystko na twoje chłopie kochana ;(

Dziewczyny powiem wam ze w ciazy zrobiłam sie straszne pedantyczna ...... O dziwo wcześniej to bałagan mi nie przeszkadzał a w ciazy proszenie sie mojego M zeby cos zrobił to masakra , dostał listę rzeczy do zrobienia , dzisiaj minął termin i nic nie załatwił, oczywiście juz sama to jakos zrobiłam, miedzy innymi zaniesienie aparatu do naprawy, kupienie pompki do kół od wozka, baterii do kołyski ( najlepsza jego wymówka / miał sprawdzic jakie to i kupic , czyli solpojrzl pod kołyske i twierdzi ze sprawdził ze to R20 i ze w sklepie był i sa bardzo drogie i trzeba przez internet kupic hahahaha , byłam w sklepie patrzę sa R20 za 5,99 za 2szt , potrzebują 3 wiec wzięłam 2 opakowania , wkładam do kołyski a tu dupa za duze, w ogóle nie sprawdził wrrr , wymieniłam na te prawidłowe i jest , łóżeczko tez sama skręcałam bo do narodzin franka stało by w kartonie a jak miałby na szybko składać to 2 dni i przeklinal by je jak nie wiem co :p
A jak ma łazienkę posprzątać to ja dziękuje , ciagle mówi ze jutro i tak no raz 2 tygodnie wiec takimi chusteczkami ją czysCze co 2 dni by jakos wygladała , tak na szybko :) hahaha a odkurzacz to parzy go, woli wsiąść miotłę i zamieść ale wiecie ze "koty " najlepiej odkurzaczem :) ahhhh z facetami i babami w ciazy :) aaa i jeszcze został samochód, trzeba umówić do serwisu , fakt godziny otwarcia do 17 nie sa dla ludzi , to moje żale wyrzuciłam :)

A szycie mnie bardzo odprezalo, a takie małe rzeczy to uwielbiam robić , wylaczalam sie, tv w ogóle nie istanialo dla mnie ostatnie tygodnie :)
Co ja teraz bede robiła do porodu?!?!?!?!?! Hahahaha
 
Olusia, dopiero teraz zobaczyłam, że Ciebie spotkało podwójne szczęście.
Jak fajnie, że moje czary nie poszły na marne. Wychodzi na to, że miałam magiczny brzuch, albo to Zosia zadziałała.
Gennie, też ciut dopomogłam ;-)
 
Dziewczyny ja chyba lapie jakiegos dolka.. ech.. :-( chce juz do domu.. jutro mam miec badania i zobaczymu czy moj ginek wypisze mnie. Dzis ma dyzur wiec czuje sie spokokniejsza. Dalej mam kroplowki i leze, leze i praktycznie nie wstaje..jutro mam miec ktg robione..

Lawendowy dziekuje... :-* kochana jestes!
 
Genna to i ja się zgłaszam na cokolwiek z rękodzieła skoro tak Cię to odpręża ;-) będziemy dobre koleżanki i nie pozwolimy Ci się za mocno stresować ;-) Tak jak napisałaś o swoim M to chyba zacznę mojego doceniać ;-) Odkąd jestem w ciąży to praktycznie on sprząta łazienkę. Mi zostawia drobiazgi typu mycie lustra i starcie kurzu. Nawet wczoraj wyrwał mi mopa z rąk i sam zmył podłogę, czego nigdy się nie tyka

Kasik a mówią że złego diabli nie biorą. Sorki, że tak analizuje, to takie zboczenie które zaszczepiła we mnie siostra pielęgniarka, zawsze razem rozgryzamy nasze medyczne przypadłości ;-)
 
Smerfeta doceniaj doceniaj:) a mówi mi ze nie mam sie przemęczać , ze sam to zrobi haha ale znalazłam patent , zaczynam np wyciągać odkurzacz albo mopa i zaraz sie bierze hahaha

Olusia dasz radę dla maluchów !!! A miałas jesCze plamienia w szpitalu ? A jak juz siedzisz tyle w tym szpitalu to wykorzystaj to, sprawdź ile dni min. musisz byc w szpitalu aby ubezpieczenie (np PZU) wypłaciło pieniążki :) każdy grosz teraz sie liczy :) ja dostałam ciut za moj pobyt w szpitalu :)
Dziewczyny trzeba było pisać a nie siedzieć w kszaczorach, jak maszynę schowalam To sie odezwały :)
 
Ostatnia edycja:
Olusia pamiętaj, że to dla maluszków... wszystko zniesiesz, wierzę w Ciebie :tak: A właśnie, wybraliście już imiona? Bo póki co przedstawiałaś nam kilka opcji, ale może już któreś z imion są bliżej Waszego serca? ;-)

Genna bo dopiero teraz zdradziłaś nam, że szycie tak wspaniale Cię odpręża ;-) Jak już wezmę coś w ręce to nie lubię jak mi M zabiera... no chyba że faktycznie źle się czuję, a Ty przecież czujesz się słabiutko, więc sposób na M masz sprawdzony i wykorzystuj na całego ;-)
 
reklama
Hej dziewczynki
Mnie dzisiaj czeka pyszny napój do wypicia. Chce to miec juz za sobą.

Olusia, leż grzecznie :)

Genna, fajne rzeczy! Ja właśnie szyje pościel do kołyski i wózka i chyba mam mniej cierpliwości niz Ty:p wymyśliłam sobie z koronka i dużo z tym roboty :p

Ed. Jestem juz po wypiciu, nawet dobra ta glukozka, Zimna i pomarańczowa . Smakowała mi :p teraz godzinka czekania
 
Ostatnia edycja:
Do góry