reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Oktavi, a to cię mała nastraszyla. To już jesteś pod nadzorem i zapewne pierwsza utulisz swoją nianię ;)

Olusia, super że z maluszkami wszystko dobrze. Lez ile się da, lepiej w domu niż w szpitalu.

Joasia, ja chciałam sesję ale przed świętami byłam chora to z czerwonym nosem jak Rudolf bym wyszła ;) potem święta a teraz już nie mam natchnienia. Na 100% Zosia będzie miała sesję noworodkowa, a wiosną/latem zrobimy sobie rodzinną w plenerze ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja też chciałam sesje brzuszkową ale mój mąż miał to załatwić i jak to u facetów bywa, nie załatwił wiec nie mamy :(

A ja myślałam wczoraj na wieczór że zaczynam rodzić. Od wczoraj brzuch zrobił mi się twardy jak skała i ciężki jak cholera. Większość dnia przeleżałam, na wieczór wstałam to posprzatalismy w domu itp idt. Po 23ej wziełam ciepły prysznic i jak wyszłam to zaczeło się. Dostałam tak silnych skurczy i kłucia w szyjce że nie mogłam ustać na nogach, trwało to łacznie z 30 minut, te skurcze były co kilka minut i trwały kilka sekund ale sie położyłam i przeszło. Dzisiaj tez nic sie nie dzieje ale naprawde myslałam że to juz to.

Oktavi zazdroszcze ze to już. A dlaczego dostajesz sterydy?? Przeciez ciaza juz donoaszona.
 
Bziumelka, to coś się zadziało już u ciebie ;)
Mnie od wczoraj boli kręgosłup i brzuch mam taki ciężki i boli jak na okres. To czekanie mnie dobija i co chwilę ktoś z rodziny dzwoni i pyta czy urodziłam ... no kurde jakby to na zawołanie miało być.
 
Olusia na czczo masz cukier za wysoko. Po obciążeniu to tak jak napisała Joasia. Koniecznie skonsultuj to z lekarzem.U mnie było inaczej bo na czczo miałam 91 a po 2 h 195.

Dziewczyny
widze że zaczyna sie dziać... czyżby kusiły wyprawki z RMFM ? Oby wszystko poszło szybko i sprawnie i juz dosłownie za chwile bedziec sie chwalić najpięknejszymi noworodkami na świecie !!!
 
Stycznioweczki sie rozgrzewają :) to juz bliżej niz dalej :) będziemy tylko czytać jak jedna po drugiej wyda na swiat dziecię ;)
Ja z takimi bólami trafiłam do szpitala i stwierdzili ryzyko przedwczesnego porodu wiec mysle ze u dziewczyn sie powoli zaczyna :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry